Přejít na obsah

Opetovne prilepeni drzaku parkovacich senzoru


dragonfly645

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam Superb II 2008 sedan. Bohuzel mi zacaly zajizdet predni 2 parkovaci senzory dovnitr do narazniku. Jsou to ty dva hned vedle SPZ. Mam docela dlouhe prsty tak jsem schopen ze spoda na ne dosahnou a popostrcit zpet. Jenze casem samozrejme zajedou zas dovnitr a spatne detekuji prekazku. Vypada to ze se odlepil drzak snimacu. Jsem schopen to nejak jednoduse opravit? Nebo se musi demontovat cely predni naraznik?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Optimální varianta je sundat nárazník, odstranit odlepenou oboustrannou pásku z držáku snímačů a dát novou, nejlépe stejné tloušťky abys pak neměl snímače PDC buď utopené anebo vylezlé ven. Namontovat nárazník a samozřejmě se pochválit za dobře vykonanou práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa to stalo tiež na jednom držiaku. Ešte mám v pláne skúsiť odpojiť senzor z objímky, objímku poodtlačiť a skúsiť bodnúť sekundovým lepidlom. Lež to bude asi vcelku chirurgická práca pre ruky a zápästia :D .. ale skúsim to. 

Jasné, že je rozumnejšie zhodiť nárazník, ale že by sa mi chcelo ho dávať opakovane hore dole .. to ani nie.

Dám vedieť, či sa mi to podarí, keď sa zastabilizuje jarné počasie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...