Přejít na obsah

DVR zapojení na čínském rádiu


Pitbu11

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám prosbu a už jsem s toho velmi nasra*tej...

Mám radio od číňana, je to android viz foto... (žádný manuál ani návod, nebyl u rádia) Kód/Pin jsem zjistil (3368)

 

1319856117_Tojetoradio.thumb.jpg.de3d5189a584a0b9abdd38ba92f2dca4.jpg

 

Nevíte prosím někdo jak rozchodit přední kameru na DVR.

Kamera normálně funguje na přepnutí na AUX IN nejdřív jsem měl problém s tím, že rádio psalo ( Během jízdy se prosím nedívejte na video - Please do not watch video while driving).

Tak to jsem vyřešil připojením kostry na ruční brzdu (GND+BRAKE) tím jsem vyřešil, že kamera funguje, ale nemohu rozchodit to DVR a ano rádio tu funkci má ... viz foto...

 

423175012_pednikamera.thumb.jpg.1e1a24f33690cf39ad08f6de161a1756.jpg

 

Jinak k rádiu mám dva svazky drátu ... to bylo u toho rádia

Zadní kamera je připojena na zelený cinch + Rewerse(zelený drát)

Přední kamera je připojena F Cam 1 + (AMP&ANT CON modrý drát) + (odblokování obrazu za jízdy Brake Fialový drát + GND černý drát)

 

mám svazek drátu číslo 1
Zelený cinch (samička) - CAM
Oranžový drát - ILLUMI
Hnědý drát  - SMC1
Hnědý drát2 - SMC2
Fialový    - BRAKE
Černý     - GND
Zelený - REVERSE
Modrý  - AMP&ANT CON
Žlutý   - BATT+
Červený - ACC

 

1501394016_svazek1.thumb.jpg.2b5397674b4c99ae182e9725bf745309.jpg

 

Druhý svazek (Jen CINCH samičky) číslo 2
Žlutý cinch - F CAM1
Žlutý cinch - V OUT1
Žlutý cinch - V OUT2
Bílej cinch - LIN
Bílej cinch - FL OUT
Červený cinch - RIN
Červený cinch - FR OUT
Hnědý cinch  - WOOF OUT

 

2129554957_svazek2.thumb.jpg.023638e5957c7587fc3613ade534a3fc.jpg

 

 

rádio má vzadu koncovku ISO přesně jako měl Comlombus, jen zastrčit a všechno funguje (kdybych nezapojoval kamery a nechtěl DVR, tak všechno fungovalo hned po nasazení isa do rádia, volant i parkovací asistent)

 

2071222758_ISOzdika.thumb.JPG.5be7c330530d91fcbec93c65971d275a.JPGobrazek.thumb.png.b8b5caf7ddf299770e30f0afabbacac6.png

 

 

Moje otázka zní, jak mám rozchodit tu černou skříňku DVR, co kde dělám špatně?

Ten cinch jsem postrkal do všech žlutých samíček i do té jedíný zelený  a stejně nic ...

 

Nemám problém i někam přijet, jsem z Prahy a velmi rád zaplatím.

Všem předem děkuji za info a případnou pomoc!

 

 

 

Přední kamera

predek.thumb.jpg.f4e18bfffe7549797a33bd60630ea3bf.jpg423175012_pednikamera.thumb.jpg.1e1a24f33690cf39ad08f6de161a1756.jpg

 

Zadní kmera

zadek.thumb.jpg.239a73ddeb4ec6681ec18036c43fce0b.jpg1505932632_zadnikamera.thumb.jpg.462f8cdefd437ac09312d0adc5ffdf59.jpg

popis cinskeho radia.jpg

Popis cinskejo radia 2.jpg

Editováno: , autor: Pitbu11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To r_e_n_e:

Díky za info, ale na tom F CAM 1 to mám teď a +12V jsem zkoušel i přímo od baterky ... a nic kamera jela, ale DVR ne... podle mě se musí s něčím propojit, ale nevím s čím ....

 

Nevíš náhodou co je tohle za kabely a k čemu sloužej?

Oranžový drát - ILLUMI - Tak to už jsem zjistil co je (Illuminate Backlight)
Hnědý drát  - SMC1
Hnědý drát2 - SMC2

Editováno: , autor: Pitbu11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To r_e_n_e: děkuji!


Tak to mám smůlu, já to kupoval tady na inzerát, od nějakých rusky mluvících hochů, ale vše v pohodě, nestěžuju si...

Jen jsem jim teď volal a ptal se jestli neví jak to rozchodit, a on říkal, že se to tam jen strčí a musí fungovat, v tom měl pravdu to tak bylo.
Měl jsem parkovací senzory a po nasazení radia šlapali, kromě bluetooth vše co škodovka měla a mám výbavu LK a někde na foru sem četl, že nepůjde zvuk a šel.
Nemám hudební sluch, tak moc neposoudím jestli je to lepší nebo horší. Jediné co vím, že za 3500,- za rádio, to umí 10x víc než colombus za 76000,- mimochodem (za který pojištovna vyplatila 7230Kc mínus - spoluúčast takže vlastně ho*no) bylo to rozpočtem, jen doufám, že se to nekrade.
Mapy aktualizované i s popisným číslem, kamery obě, internet, android pro mě absolutní špica, jediný co mě nejde je to DVR, ale já na to snad příjdu ;D

Já to stejně asi používat nebudu, ale chci aby to fungovalo ...

Jinak heslo na servis menu jsem vygooglil, někde v anglii, ale o DVR + zapojení není nikde nai čárka ....

Ještě zkusím přehodit nějak káble ... jako moc už možností není .... ale zase se nechci v tom srát, když do toho už nevidím... to když odpalím rádio, tak to bych přežil, ale co když odpalím něco jiného... ale jak se říka "risk je zisk" v mém případě určitě bude ztráta ;-D

 

 

To Všichni:

Nevíte někdo prosím k čemu jsou tyhle dva kabely???

Hnědý drát  - SMC1
Hnědý drát2 - SMC2

 

 

Editováno: , autor: Pitbu11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Kód do nastavení "3368" mam aj ja na mojom Androide by PRC.

Výrobca je:

https://www.joyingauto.com/

https://www.joyingauto.eu

Aby Ti išla predná kamera aj so záznamom, bolo treba kúpiť kameru na USB od toho istého výrobcu: https://www.joyingauto.com/accessories.html

A bolo treba doinštalovať apku na ovládanie.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...