Přejít na obsah

Ostřikovače - přední, zadní, čerpadlo


Simply Clever

Doporučené příspěvky

Tak vyřešeno, čerpadlo jsem pořídil jiné, napojení předělal na systém Festo. Musel jsem vyčistit jak přední trysky (demontáž bez problému), tak zadní trysku, u které jsem se teda při rozebírání plastů zapotil. Trysky byly plné nějakého bílého "sajrajtu", vypadalo to jak nějaká sražená látka, takové bílé žmolky. Tak snad už to dá pokoj. Zatím jsem tam dal destilovanou vodu s Ironem, tak snad to pročistí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím pánové! Jedna technická prosím. Mám xenony a ostřikovače světel. Jednoho dne jsem sundával nárazník a po jeho opětovném nasazení mi ostřikovače světla neostřikují. (Skříplá hadice nebyla) V té době jsem za to byl docela rád, ačkoliv jsem nevěděl, jak jsem to způsobil. Když jsem chtěl očistit čelní, tak se nezaliskala celá kapota. STK a zima se neuprosně blíží a já jsem to chtěl dnes dát zase do pořádku. Jenže se nepovedlo. Hadičky skřiplé nikde nebyly, na konektor k motorku jsem napojil multimetr a kdy by měly volty skákat, tak nic, nulová hodnota. Tak mě napadly pojistky. Vše v pořádku, na pozici s obrázkem jakoby ostřik světel od jak živa pojistka nemá být. Co si mám počít?
Nikde jsem odpověď nenašel. :kol-32:
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pokud teploty jsou nad nulou tak to stříkat samozřejmě musí! A co se týká te kapaliny,natom nezáleží že ji máš neředěnou. Je vidět,že jsi třeba při mínus 10 nezkoušel ostříkovač. Pokud nemáš ve výbavě vyhř. trysky,nebo nebyly dodělané,tak okno neostříkneš. Až bude pod nulou,tak jsi vzpomen a ověř si to. Ten líh prostě u trysky vyprchá a trysky ti zamrznou. Ale to je ted mimo tvůj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...