Přejít na obsah

Aplikacia Car Scanner + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Hlasim ze kodovanie baterie nefungovalo ani na VW touran, ani na T6... vraj faulty adapter alebo nepodporovana funkcia

Cez caristu to na tourane slo, ale ta zase nepodporuje T6...


Viete niekto overit ci to tak je aj u vas? 
 

Editováno: , autor: abgx1
sss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na stranu 75 diskuze o Caristě s ELM327, příspěvek od SCHIMICZ. Ten zde popisuje, co v Caristě zapnout za položky, any svítil zadek (píše tedy o O3) a nebyl využit skandinávský režim, který ne každému vyhovuje.

Editováno: , autor: cosmicboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jarro napsal:

Ahoj, aké presne adaptéry používate, že sú plne funkčné s aplikáciou.

Viete mi poslať odkazy?

Ďakujem.

Já koupil tenhle: https://www.mall.cz/autodiagnostiky/vgate-icar-pro-4-0-bluetooth-pro-ios-a-android-100066098676

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci a teď jeden praktický dotaz: pokoušel jsem se na Kodiakovi 2017 vypnout start-stop.

Vypadalo to jednoduše: kódování - jiné - start-stop (tuším nabídka pomocí napětí) / vypnout. 

 

A nic. Start-stop je pořád aktivní. Můžete někdo popostrčit, jak to udělat? 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja koupil tohle:

Viecar OBD II autodiagnostika, bluetooth 4.0, CZ sw zdarma (ekv.Carista a Fixd) | Sunnysoft

 

jede stejne jako ten starej obyc, co jsem mel, pred kterym varuji .. ze je nespolehlivy ..  (asi jsem mel stesti) :)

 

SS byt aktivni muze, ale nemel by vypinat motor. Mel by psat neco o vysoke spotrebe spotrebicu ...

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to netusim...

vzhledove je - krome loga- strejny jako ten, co nabizi carista

Carista OBD2 adapter | 1-month free trial of the Pro app - Carista (caristaapp.com)

 

ale chtel jsem neco z CZ, at to muzu pripadne vratit .. 

 

libil se mi i ten doporucovany na strankach car scanner .. ale 2500 se mi uz davat nechtelo ..  :)

uz jsem si "pohral" a zas to vytahnu za .. dlouho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 1. 2022 na 14:32, Daginek napsal:

A je na skodu,kdyz mi bude svitit denni ve predu at uz s parkovackama nebo potkavacima?

Někde už jsem na takovou diskuzi narazil, myslím, že výsledek byl, že to zákon zakazuje, viz citace: "Motorová vozidla musí mít za jízdy rozsvícena obrysová světla a potkávací světla nebo světla pro denní svícení. Tato povinnost vyplývá ze zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích "

 

Takže buď jedna nebo druhá světla, nikoliv oboje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Robil niekto cez car scanner adaptaciu prevodovky? Funguje to bez problemov? Ak spravne chapem, malo by to dat prevodovku do tovarneho nastavenia, takze sa "uci" stylu jazdy odznova?

 

Mam ale upravenu dsg kvoli podtacaniu. Ak dam adaptaciu, uprava ostane alebo sa odstrani?

 

Vdaka

Screenshot_20220312-132513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kúpil som adaptér Viecar z Ali, v Car scanner mi pri kódovaní výhodí hlášku, že nie je podporovaný adapter.

Adaptér pritom funguje bez problémov s Caristou( ide aj kódovanie), aj s Vag DPF, funguje aj v Car scanner, len to kódovanie nepodporuje.

Dik.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...