Přejít na obsah

Aplikacia Car Scanner + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
V 20. 9. 2022 na 17:47, ovis napsal:

Ahoj mám dotaz, potřebují vypnout kontrolu prasklých žárovek u couvaček, je to tato položka viz. foto, abych něco nepomrvil. Pokud ano, je tam jen levé světlo a chybí mi tam právě, chci dát do couvaček led žárovky místo obyčejných.  

Díky za odpověď 

Fabia III  rok.2022

received_833693517622811.jpeg

Ahoj. Tak toto by mě taky zajímalo. Dal jsem do zpáteček Ledky a haže mi to právě tuto chybu, prasklé žárovky. Neobjeví se to sice pokaždé co couvám, jen občas, ale i tak mě to sere :) Přišel jsi na to už nějak? Díky

Editováno: , autor: MontyFR
Vyřešeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, tak uz mam pro verzi...

Je mozne v Car Scanner (popr. v Carista) deaktivovat cidlo pro kontrolu hladiny kapaliny do odstrikovacu? Diky moc 

 

Edit: Kdyby to nekomu pomohlo, tak to jde, polozka je v sekci Wipers (poprve jsem moznost prehledl).

Editováno: , autor: martin155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 7. 2022 na 20:02, lukyv napsal:

Dnesna aktivacia pro verzie Car Scaner a skusanie niektorych dokodovanych veci Superb 2018

- upozornenie na nezapnuty pas zrusene

- otravna signalizacia otvorenych dvery pri zapnutom motore zrusena

- skratena doba ostrekovacov svetiel

- zobrazenie rychlosti ventilatora v rezime AUTO

- zobrazenie volneho miesta v nadrzi

- doladenie 10farieb nalad.osvetlenia interieru podla seba ( tu sa uz neviem trafit/nastavit cisto bielu ako bola povodne asi chyba kodovania) tiez 30farieb som nerozchodil

 

Skusal som aj dobu zdvihania okien po vypnuti zapalovania ale toto som nerozchodil s roznymi hodnotami

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ahoj. Poradis mi prosim ta ako sa ti podarilo cez Car Scanner zrusit to otravne pipanie pri otvoreni prednych dveri pri nastartovanom motore? Najviac sa mi podobala na to tato moznost: “Opoustejici auto s upozornenim na bezici motor”. Tam som to zmenil na “Zakazane” ale nepomohlo. Nova hodnota bola prijata ale signalizacia je stale aktivna. Pipanie pri zapnutom zapalovani a otvorenych dverach sa mi zakazat podarilo.

Editováno: , autor: Rondo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mate prosim odzkousenou praci se zalohami v Car Scanner? Mam nekolik zaloh, ale zajimalo by me, jak / jestli funguji a jestli se na ne muzu spolehnout? Vim ze po provedeni zalohy jednotek se v historii kodovani vytvori jednotlive body obnovy, ale zajimalo by me, jestli je mozne vyexportovany '.cbz' soubor nasledne pouzit pro hromadne obnoveni stavu vsech jednotek. Co presne provede funkce 'Restore backup'? Vrati puvodni stav v dobe tvorby souboru, nebo nacte historii kodovani, ze ktere by se pak musela vyklikat obnova?

 

Mate nejaky jednodusi zpusob zalohy a nasledneho obnoveni stavu na vsech jednotkach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravujem. Začínam s Car Scanner. Mám otázku. Kde sa ukladajú zálohy? Už som dával zálohovať dve autá a neviem nájsť zálohu aby som ju preposlal na mail. A ešte da sa nakodovat Video in motion na Octavia MK3? Nenašiel som tam tu možnosť. Ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím pripájam sa k debate,možno pre niekoho jednoduché ale ako zistím akú verziu adaptéru ELM327 mám (modrej farby ) ale čo zerám nikde píšu že sú V 1.5 a nikekde  V 2.1. Teraz ako to zistím ?A ešte otázka k pripojeniu mám motor 1.6 TDI CR 81kw kod motora DBKA a neviem ho nikde nájsť vo výbere motora v  protokoloch v Car scanneri   mám zvoliť OBD-II / EOBD ???  Dakujem

Editováno: , autor: maruten1707
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak skusil som to na motori 1.6TDI spomínaný (kod motora DBKA) a pripojilo mi apalikáciu ELM a aj jednotku ECU na OBD II / EOBD Diesel Var.2 ale nenačítalo žiadnu chybu (DTC ) hoci na palubnej doske svieti kontrolka motora, samozrejme kľúčik bol v zapalovaní v polohe ,auto nebolo nštartované....zobrazilo iba napätie akumulátora a pár veci nie všetko.....to isté aj v profilu propjení: OBD II / EOBD......vie niekto mi v tom  poradiť??? Ten istý adaptér bol aj v škode roomster 1.4 16V 63kw (kod motora BXW) tiež svietila kontrolka motora a system našiel chybu ,vymazal som ju a aplikácia ukazovala všetky parametre ....teplota motora, lambda sonda , otáčkomer proste všetko...s toho usudzujem že adaptér by mal byť OK....Tak teraz ako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...