Přejít na obsah

Aplikacia Car Scanner + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

kupil som si appku a podarilo sa mi nastavit alarm podla navodu na tomto fore. Chcel by som taktiez aktivovat automatucke zatvaranie okien pri dazdi (Automatic rain window closing), ale nevidim popis jednotlivych bitov, ako to je pri VCDS, existuje nejaky popis ? Pripadne mate niekto skusenosti s toutou funkcionalitou ?

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přetrvávající/opakovanou závadu závady nelze nijak odstranit v aplikaci,ale lze odtranit přímo na místě tomu určeném.Poté již lze závadu vymazat a nebude se dále zobrazovat a to pouze do doby načtení jiné nebo stejné závady, a následně postupovat, odstranit závadu a popřípadě vymazat pokud to aplikace umožňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Po poslední aktualizaci je možnost změnit nastavení zpracování zvuku u vozů bez Cantonu:

Multimedia: sound quality -> Sound processing preset (MIB2)
This feature changes sound configuration to improve sound quality.

 

Je tam 18 různých variant, neví někdo, jestli je někde nějaký popis, co jednotlivé varianty upravují a jak? Jelikož je proces změny nastavení trochu delší, nechce se mi úplně všechny varianty zkoušet, po čase bych už asi ani nepoznal rozdíl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, snažím se zprovoznit zadní door exit warning světla a v aplikaci Car Scanner nemůžu nic nastavit v jednotkách BB a BC (viz. fotka). Jednotky v zadních dveřích jsou a zapojeno to mám. Teď bych potřeboval nastavit v jednotkách BB a BC byte1, bit2 z 0 na 1.

Screenshot_20210404-150509730.thumb.jpg.99028d2ab4299e02a3007be63529f740.jpg

Chybí tam možnost kódování,  tak jako například v jednotce 42 předních dveří

Screenshot_20210404-150615394.thumb.jpg.6d799f227f39ef491480e91dedb0fd42.jpg

Předem moc dík, jestli k tomu má někdo nápad. Víťa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
V 20. 5. 2020 na 6:39, miklisek napsal:

Ono se to tam objeví až po připojení k adaptéru v autě. Kódovat nejde nic, hlásí to chybu v kódování nebo vadný klon OBDII, u něčeho je napsáno jen tested in Kodiaq nebo Karoq.

Vyřešilo se nějak tohle? Třeba zakoupením aplikace, nebo to prostě nefunguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, tak před zakoupením aplikace by mělo jít vyzkoušet připojení a možná by ses mohl dostat i do kódování. Tak jsem to udělal já asi před rokem, všechno bylo funkční, tak jsem rád zakoupil (a rozhodně nelituju). Ale je taky možný, že je fakt elm adaptér špatný, aplikace na kódování vyžaduje fakt kvalitní adaptér, aby se nic nezkazilo. Mám origo od Caristy, ten je plně funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Kolegové, pokoušel jsem se vylepšit zobrazení pro kontrolu regenerace DPF v aplikaci, volba zobrazení a zvukových efektů je příjemná a dává smysl, mrkněte na video a posuďte sami, třeba se Vám to bude hodit, i nadále spolupracujeme s vylepšením aplikace Car Scanner

Záznam videa zobrazuje barevné přechody které mám nastavené dle mého vozu

Zvukový efekt startu regenerace je taktéž dle mého vozu regenerace v 7:00 minutě

 

je nutné prohlédnout celé video a posoudit

 

 

 

Editováno: , autor: Radas1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Přemýšlím, že bych aplikaci koupil, ale když jsem zkoušel free verzi tak na mé OII FL 1.6MPi rv2012 mi nefungoval profil "... MPi CAN-BUS.." ale jen obyč OBDII ŠKODA. V daném profilu nemám vůbec kolonku kódování. Nevím jestli na mé Octavii skutečně není sběrnice CAN-BUS, nebo mám špatný adaptér (i když tím samým adaptérem kóduji v Caristě) nebo mé auto není podporováno. Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

lidi .. stoji to 119kc navzdy ... narozdil od Carista (pres 1000kc rocne ) ...

i na vyzkouseni to stoji za to koupit :)

 

ja zatim pote, co jsem si udelal "vse" pod Carista, alespon nastavil tech 30 barev v interieru ...

jen musim napocitat  a nastavit cisla profilu pro barvu pro jednotlive jizdni rezimy, pokud bych to chtel znovu pouzivat na barvy dle jizdniho rezimu ...

 

a musim si najit cas a udelat zalohy a podivat se, co vsechno to umi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 8. 11. 2021 na 18:00, Igi54 napsal:

Přemýšlím, že bych aplikaci koupil, ale když jsem zkoušel free verzi tak na mé OII FL 1.6MPi rv2012 mi nefungoval profil "... MPi CAN-BUS.." ale jen obyč OBDII ŠKODA. V daném profilu nemám vůbec kolonku kódování. Nevím jestli na mé Octavii skutečně není sběrnice CAN-BUS, nebo mám špatný adaptér (i když tím samým adaptérem kóduji v Caristě) nebo mé auto není podporováno. Nevíte někdo?

Nikdo prosím nevíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mam PRO verziu. Doteraz vsetko ok. Vcera som preinstaloval telefon a nepamatam si aky profil pripojenia som mal zvoleny.

 

Superb 3 2017.

Aky pouzivate vy?

 

Edita: po zapnuti DPF v1 vsetko opat funkcne

 

Screenshot_20220108-123647.thumb.jpg.5a3cb4c32eedf173099d093f1fcd4417.jpgScreenshot_20220108-123638.thumb.jpg.33cab1db6b5b9ae15ff44498216e000a.jpg

Editováno: , autor: skdh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...