Přejít na obsah

ŠKODA OCTAVIA IV RS / RS iV


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Dixik2 napsal:

Jj

to DSG by mi vadilo, ale s cemami kouzlit umí a ten autosalon nic podobného jsem neviděl ( 2 patra, digitalizace, všude kytky, doplňky, Cupra plácek).

 

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týždeň, mi do telefónu tvrdila z Araveru v Piešťanoch, že predvádzačku by mali dostať 48-50 týždni. Pretože som im písal, že by som chcel predvádzaciu jazdu. Ale nevedela mi povedať či bude automat/manuál a ani to či bude diesel alebo benzín. To, sa dozvedia dva týždne pred dodaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, marfan napsal:

Minulý týždeň, mi do telefónu tvrdila z Araveru v Piešťanoch, že predvádzačku by mali dostať 48-50 týždni. Pretože som im písal, že by som chcel predvádzaciu jazdu. Ale nevedela mi povedať či bude automat/manuál a ani to či bude diesel alebo benzín. To, sa dozvedia dva týždne pred dodaním.

To fakt nevedia,co si objednali ako predvadzacku?Je 42 tyzden,to uz je davno zaplanovane,tak vedia,co dostanu...mozno iba natahuju🙂

Lebo na stranke maju toto...

https://www.araver.sk/auta/skoda-octavia-2-0-tsi-dsg-rs.a-14818.html

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce ví moc dobře, co "dostane". Musí si to totiž (až na výjimky) sám nakonfigurovat. Tady si myslím, že informaci neměla pouze prodejkyně a byla líná se podívat do systému, což by jí zabralo několik desítek vteřin. Kdyby byla po lobotomii, tak pár minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • PTiCA změnil název na Škoda Octavia RS iV / RS - 4. generace (2020)
  • Pawouk změnil název na ŠKODA OCTAVIA IV RS / RS iV
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...