Přejít na obsah

ŠKODA OCTAVIA IV RS / RS iV


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, JanekJankovic napsal:

Ahoj, také mě to mrzí a vůbec nechápu proč to takto dělají. Řešil jsem to s Araverem, kde jsem auto kupoval a odpověď cituji:"Dle dostupných informací se tzv. Sound Generátor do vozidel RS bude montovat až od 48 kalendářnímu týdnu." - Domontovat nejde. Moje auto je taky vyrobeno 11/2020. Je to zvláštní, protože jak říkáš, všude na youtube, na všech test. autech to mají. Jinak auto má ve vyšších otáčkách docela dobrý zvuk, teda aspoň dle mého názoru. Nedá se nic dělat. Sice je to blbost, ale jako "machrovinku" jsem to tam chtěl mít. 

 

před 20 hodinami, lujetu napsal:

To máš pravdu, ale zmínit to dealer mohl - však se o tom všude mluví a leckdo to vyloženě hejtí. Zatím jsem byl auto projet jenom jednou, je to ještě moc nový, ale hned mi fakt utkvělo v hlavě, jak moc velký rozdíl to bez toho zvuku je a nějak mě to bavilo míň. Zatím po stránce jízdních vlastností mě O3 bavila víc, jinak design (jak interiér, tak exteriér) je u O4 jiný level.

Kdybych něco zjistil, tak se ozvu.

Za mě je reprák ubohost která má nahradit skutečný zvuk motoru a výfuku. Já bych to osobně dobrovolně nikdy nechtěl.

Bohužel dnes už je taková doba - raději šidítko než skutečný motor, raději dotykové dispeje než klasiku, raději automat než manuál....

Nikomu to nevyvracím, je to jen můj osobní názor. Ale úpřimně co je na tom tak suprového ?

Editováno: , autor: stanmar
oprava textu
  • Pozitivní 4
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavka je rodinny auto, není to hot hatch. A přes to ten zvuk dával autu trochu lepší nádech, ve mně to budilo emoce a radost z jízdy. Jasný, kdyby tam byl lepší výfuk a motor měl lepší zvuk, tohle nechceš, ale víme, jak to zní. Navíc tenhle motor je opravdu z těch tišších (hlavně v kabině) a při rychlejší jízdě je ten zvukový projev nevýrazný. Ale nechceš na nový auto rovnou rvát jiný výfuk a na první garanční prohlídce se s nima hádat, jestli máš nárok na záruku nebo ne...

SW se dal zapínat dle chuti, nálady. To na tom bylo skvělý. Minimálně subjektivně jsem měl po volbě režimu Sport pocit, že se v tom autě fakt něco změnilo, že v tom sportu je nastavení auta jiný než standardní.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Habi001 napsal:

@JanekJankovic Škodovka sound actor u prvních vozů ani nijak nepředstavovala.

 

Prostě je to nová funkce, která přišla s postupem, času jako tomu bývá i u jiných výbav.

 

 

Jde o to že to je u všech předváděcích vozů, které byly určitě vyrobeny dříve než ty naše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk změnil název na ŠKODA OCTAVIA IV RS / RS iV
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...