Přejít na obsah

ŠKODA OCTAVIA IV RS / RS iV


Pawouk

Doporučené příspěvky

V prípade TDI RS to nezmysel podľa mna nieje akurát ten názov by mal byť skôr Sportline alebo také niečo. Vzhľad by mohol kľudne aj zostať len ten názov by mal byť umiernenejší.

 

Škoda, že pri benzinovej verzi znova nieje 4x4 kľudne aj s Automatom nech je. 

 

Podľa toho čo som sa dočítal tak TSI a iV verzia by mala ísť do výroby už teraz niekedy. To sa dá niekde akože objednať už ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě větší šleha než se čekalo...

Z příplatků bych chtěl jenom adaptivní tempomat, jako to mám v trojkové, a to lze jenom v balíčku za 34papírů!

s head-up displejem, automatickým parkováním, ropoznáváním dopravních značek, asistentem změny jízdního pruhu, adaptivním vedením v jízdním pruhu, asistentem při jízdě v koloně a nouzovým asistent.

Jako proč si nemůžu vybrat jen to co chci ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Jan R. napsal:

Nová politika na podporu prodeje, ,,hodně za málo”.

V tomhle má Škoda trochu svázané ruce. Za tím trendem "balíčků" často leží přechod na nové měření WLTP, protože se do tohoto testování promítá spousta prvků s příplatkové výbavy, tudíž to automobilky nutí "osekat" počet možných konfigurací na minimum (samozřejmě u věcí, co mají vliv na jízdu/emise/spotřebu)... vidět to můžete např. u politiky kol. Pokud si koupíte vozidlo s 17" koly, větší si už nenasadíte (menší ano), protože v TP nebudou zaspána (jestli to jde stále dodatečně dopsat, netuším). Nebo např. u tažného zařízení - pokud si nekoupíte vůz přímo s tažným, nebo s přípravou pro tažné zařízení, není možné jej dodělat dodatečně, jak to šlo dříve.... ono se to někomu možná nezdá, ale spousta těch nepopulárních kroků, co Škoda musí dělat je z důvodu emisí, ne proto, že by chtěli někoho odrbat ( i když někde se může zdát, že tomu tak je)....

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože RS si vezmu na 18" kolech, tak v TP nebudou zapsány 19" - To je jako jistá potvrzená věc ?

Ty balíčky trochu chápu ale zrovna třeba head-up displej ? to je podle mě věc, zakterou by si málo kdo dobrovolně připlatí....

Jinak slevu na IČ v případě odběru jednoho auta mám nabídnuto 9%.  Před 6ti lety na O3RS bylo 13%.

Editováno: , autor: -Martin-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, -Martin- napsal:

Jakože RS si vezmu na 18" kolech, tak v TP nebudou zapsány 19" - To je jako jistá potvrzená věc ?

Ty balíčky trochu chápu ale zrovna třeba head-up displej ? to je podle mě věc, zakterou by si málo kdo dobrovolně připlatí....

Jinak slevu na IČ v případě odběru jednoho auta mám nabídnuto 9%.  Před 6ti lety na O3RS bylo 13%.

Osobně nevím, jestli to FAKT je a dopsat nejdou, ale lecos jsem už o tom četl, tady na fóru můžeš taky najít spoustu info, kdy se někteří podivují, že dříve např. Kamiq měl v TP 18" kola, teď je tam nemá apod. Mně auto vyrobí začátkem září a pro jistotu tam mám 19" kola, takže se bude muset s osobní zkušeností vyjádřit někdo, kdo si koupí malá kola v základu.

Jinak informace např. tady v článku o WLTP a Škodě Auto, tam to zpovídaný říká jasně.:

https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/rozhovor-martin-hrdlicka-skoda-auto-konstrukter-emise-normy-co2-nox-oxid-dusiku-oxid-uhlicity.A180821_181736_automoto_fdv

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se v tom maličko ztrácím, v základu jsou ty sedačky celé v látce, nebo polokožené ? A adaptivní tempomat je teda už v základu, ale v tom paketu navíc čte mapové podklady a umí jezdit v kolonách, což bez toho paketu se třeba po zastavení před kruháčem znovu automaticky nerozjede ? Maximání rychlosti jsou stejné 210 ? nebo jen 160 ?

A zadní kameru to má ?

Editováno: , autor: -Martin-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamery dle předchozích příspěvků přijdou později, v ten adapťák doufám.

před 7 hodinami, PetriCZECH napsal:

tudíž to automobilky nutí "osekat" počet možných konfigurací na minimum

Aha, takže výsledek bude, že když bytostně nechci jednu položku z balíčku, tak si zaplatím ty zbylé možná 30% nárůstem ceny. Jak logické. Jak typické. Osobně by mi jediná verze ftopu asi nevadila, pokud by se věci daly vymontovat, deaktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, PetriCZECH napsal:

V tomhle má Škoda trochu svázané ruce. Za tím trendem "balíčků" často leží přechod na nové měření WLTP, protože se do tohoto testování promítá spousta prvků s příplatkové výbavy, tudíž to automobilky nutí "osekat" počet možných konfigurací na minimum (samozřejmě u věcí, co mají vliv na jízdu/emise/spotřebu)... vidět to můžete např. u politiky kol. Pokud si koupíte vozidlo s 17" koly, větší si už nenasadíte (menší ano), protože v TP nebudou zaspána (jestli to jde stále dodatečně dopsat, netuším). Nebo např. u tažného zařízení - pokud si nekoupíte vůz přímo s tažným, nebo s přípravou pro tažné zařízení, není možné jej dodělat dodatečně, jak to šlo dříve.... ono se to někomu možná nezdá, ale spousta těch nepopulárních kroků, co Škoda musí dělat je z důvodu emisí, ne proto, že by chtěli někoho odrbat ( i když někde se může zdát, že tomu tak je)....

Toto už bylo minulý rok že např. do Kodiaqa nešlo 7 sedatel, tažné a panorama auto by se nevešlo do limitu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, -Martin- said:

já se v tom maličko ztrácím, v základu jsou ty sedačky celé v látce, nebo polokožené ? A adaptivní tempomat je teda už v základu, ale v tom paketu navíc čte mapové podklady a umí jezdit v kolonách, což bez toho paketu se třeba po zastavení před kruháčem znovu automaticky nerozjede ? Maximání rychlosti jsou stejné 210 ? nebo jen 160 ?

A zadní kameru to má ?

Aktuálně je to bez kamery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA změnil název na Škoda Octavia RS iV / RS - 4. generace (2020)
  • Pawouk změnil název na ŠKODA OCTAVIA IV RS / RS iV
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...