Přejít na obsah

Jak se zbavím vnitřního samozat. zrcatka???


Genkis

Doporučené příspěvky

Zdravím ... riesim uz docela dlho trosku iný problém .... 

Neskutočne ma vysiera  to zatmavovanie  vnutorného zrkadla ... najskor mi to vypáli sietnicu a potom sa zatmavý nie raz som sa pristihol ze ho udrbem  a vyhodím z okna ale udrzal som sa .... nemozem naist nikde  foliu  na speták pripadne  nahradný speták ktorý ide mechanicky prehodit do pozicie proti oslnovaniu a normalne zrkadlo ....  mozem  niekoho kto má skusenosti  o niake odkazy   priamo na stránky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

řeším problém u nové octavky III .... Auto samo o sobe super ale neskutečne moc mě vysíra  samozatmavovací zrcátko který mi nejdřív vypáli sítnici a pak ješte jemně zmení barvu do "zelena". Prosím o radu zkušený lidičky, který mi poradí bud jak ho vymenit za klasicky mechanický ( kde ho koupit pokud se vyrábi a případne odkaz prosím :) ).... nebo kde sehant niakou šílenou folii  co ho  zatmavý definitivně. Taky přemýšlim zda se nedá nastavit softwarem nebo funguje autonomně .... 

predem moc dekuju ;) za rady  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, Genkis said:

Zdravím ... riesim uz docela dlho trosku iný problém .... 

Neskutočne ma vysiera  to zatmavovanie  vnutorného zrkadla ... najskor mi to vypáli sietnicu a potom sa zatmavý nie raz som sa pristihol ze ho udrbem  a vyhodím z okna ale udrzal som sa .... nemozem naist nikde  foliu  na speták pripadne  nahradný speták ktorý ide mechanicky prehodit do pozicie proti oslnovaniu a normalne zrkadlo ....  mozem  niekoho kto má skusenosti  o niake odkazy   priamo na stránky?

To stmavovanie zrkadla trocha trvá. Nie je to hneď ale asi tak 2-3 sekundy. 

Ja mám doma mechanické preklápacie zrkadlo zo Supa, tak ti ho viem za rozumnú cenu predať. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý problém, u mě funguje super, stejně jako v ostatních autech (FIII, Tiguan, Hyundai). Spíš trpím tam kde ho nemám - v Polu, budu dodělávat. Pak budu mít manuální zrcátko navíc :)

Spíš mně štve, že třeba u VW nejsou vůbec stmívatelné vnější zrcátka a když už, tak jen jedno. U SII mám všechna a za mne jedna z best fičurek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, stafa napsal:

A neprirábal si fólie na zadné okná? To zrkadlo je totiž kalibrované na číre sklo a bez rekalibrácie sa ti nestmaví správne.

 

Zaujimalo by ma ako sa da zrkadlo "skalibrovat". Mam totiz tmave skla a zatmavenie zrkadiel trva o nieco dlhsie bez pred instalaciou folii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, deto napsal:

 

Zaujimalo by ma ako sa da zrkadlo "skalibrovat". Mam totiz tmave skla a zatmavenie zrkadiel trva o nieco dlhsie bez pred instalaciou folii.

Foliu mam  ako sucast výbavy od vyrobcu  je to  "prakticky" skoro číre sklo   jemne do cierna Oo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak ... nevyrába škodovka  náhradné zpetne zrkadlá  bez  toho samozatmievaca  toto odtrhnem a dam tam mechanicke mile rád  len mi poslite link  ktoré tam patrí :)))) prosim 

 

prípadne či  sú vyrezané priamo na tvar z5taku  niake folie aneb  niaka klipsa s "filtrom sklenenym " 

 

Inak uz som tak zufaly ze si leptam  maly plošák v ktorom bdue supra svietivá led dioda  . To dám do  krabičky s baterkou  ON OFF tlacitko a gumičkou to dám do pravého kraja   zrkadla nech to je nonstop na max zatmavene !  uz neviem co stým  .... berem jakukolvek radu  chem sa toho sracu zbavit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...