Přejít na obsah

Bolero + logo rádiové stanice (SCALA 2019)


Doporučené příspěvky

ahoj, po aktualizaci softwaru rádia nemám loga rádiových stanic - snažím se je nahrát, mám je staženy podle VIN ze škodováckých stránek, ale při nahrávání mi vyjede hláška "chyba soubor"a logo se nenahraje  . Rozlišení *.png souborů je 160x120 pix. 

 

 

 

20200302_161417.jpg

Editováno: , autor: MartinOstravak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 2. 11. 2020 na 17:09, hery napsal:

Ahoj, mám stejný problém, loga se mi neukládají a ani je nelze uložit z USB. Už je problém nějak vyřešený ? Petr

ahoj, já byl v servisu, výměna celého rádia, pak již v něm loga byly nahrány a už to funguje, už loga nemizí. Při naladění nové stanice se logo nějak přiřadí samo.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 4. 11. 2020 na 17:49, touareg3 napsal:

Logo stanice sa určite nepriraďuje nejak samo, ale logo načítava pomocný kmitočet stanice cez RDS signál a automaticky ho načíta. Dokonca je v MENU infotaimentu aj na to položka, kde sa to dá vypnúť/zapnúť.

Ahoj, v nastavení mám ukládání loga stanice zapnuté....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, měl jsem stejný problém, loga stanic se nepřiřazovaly automaticky a ani nešly nahrát z USB (stejná chyba jako na videu v prvním příspěvku). Loga stanic kupodivu začala fungovat po tom, co jsem po mnoha marných pokusech v "Rozšířeném nastavení" vypnul "Automatické přiřazení loga" a změnil "Region loga" na Českou republiku, tak najednou už šlo nahrát logo z USB, pak jsem znovu zkusil zapnout "Automatické přiřazení loga" a od té doby se mi přiřazují loga automaticky při uložení stanice na předvolbu a funguje mi i přiřazení loga z USB paměti. Třeba tento postup někomu se stejným problémem pomůže a nebo taky třeba ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...