Přejít na obsah

Full LED světla


Houska #2

Doporučené příspěvky

Dnes jsem zavolal do AS Volf, světla se kalibrují podle zatížení auta na zadní nápravě, jsou tam senzory a ty společně s počítačem nastavují světla, v podstatě prý s tím nejde nic dělat je to automatika. Světla jsou prostě víš a ostřejší....tak holt nechám protijedoucí blikat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou za čas mě někdo problikne. Maximálně jednou nebo dvakrat za mesic. Světla mam měněný + reklamace na seřízení. V mém případě po výměně světel svítili do země tak že se mi ve tmě jelo hodně špatně. Po seřízení to svítí parádně a řekl bych že až moc do dálky.
Myslím si že občasné probliknuti je kvůli nerovnosti nebo tím že řidiči nejsou zvyklí na led. Jak tady někdo psal led světla mají vysokou svítivost a na SUV jsou výš.

Odesláno z mého Pixel 2 XL pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nezvedají se dle rychlosti.

Pokud máš pouze základní LED světla, tak si na bílém šroubu na světle označ tužkou původní pozici a otoč o půl otáčky (max 1 otáčku) světla nahoru a máš to vyřešený.

Z výroby svítí zbytečně moc nízko, hned před auto.

(Tento postup aplikovat pouze pro "hloupá" LED. Složitější technika vyžaduje sofistikovanější výbavu.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...