Přejít na obsah

Škoda Connect


Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Mam trochu jiny dotaz.

Mam tez Bolero a Skoda Connect. Vse funguje ve skoda aplikaci jak ma, ale kdyz jdu primo na skoda-connect.com tak vidim jen zakladni veci jako to bylo predtim nez jsem si dokoupil skoda connect. Tj, detaily servisniho partnera a kolik km mam na tachometru. 

Kdyz kliknu na licence tak vidim jen Proaktivni servis.

 

Je toto normalni? Nebo bych na webu mel videt vse ostatni jako v aplikaci (pozice zaparkovani, jizdni data atd...)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý den,
u svého vozu Škoda Kamiq jsem chtěl provést aktivaci služby Škoda Connect.
Do e-mailu jsem obdržel kód pro aktivaci.
Ve voze mám infotainment Swing. Postupoval jsem podle návodu v e-mailu:
1. V infotainmentu jít do Nastavení
2. Zvolit ŠKODA Connect (on line)
3. Zvolit Registrace. Zde se mi objevilo: "Hlavní uživatel Aleš Sluka". Ale neobjevila se možnost zadat kód pro aktivaci.

V návodu v e-mailu je ještě uvedeno, "že vůz má být připojen k internetu".

To je problém, protože nemůžu přijít na to, jak vůz připojit k internetu. 

 

Prosím o pomoc.

Děkuji Aleš Sluka




 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj chalani robi to aj ostatnim alebo to blbne len mne na stranke skoda conectu ked sa prihlasim tak v garazi je len biely kamiq a v mobile v aplikacii Myskoda je aj biely aj modry . może byt ze maju nejaku poruchu a momentalne to nezobrazuje ? druha foto je na internete skoda conect .Dakujem

IMG_1591.png

IMG_1593.jpeg

Editováno: , autor: m.a.r.e.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pokud si vzpomínám, tak se zadal VIN a v autě se potvrdil vygenerovaný kód, nebo se pletu?

 

Jinak ona to je ukrutná sračka ta app., mě skončilo 3leté předplatné a aplikace se zastavila, teda už nepíše kilometry a popř. závady. Datum, čas a servis je aktuální. 

Máte někdo po skončení předplatného stejný problém?

Již si několik měsíců dopisuji s velice ochotným pánem ze ŠA který to postoupil, ale výsledek v nedohlednu, ale potvrdil, že funkční by to mělo být, smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam len jedno a to ukazuje v pohode...

Dodi15, mne sa zda, ze to som mal len rok gratis k autu a potom som si to musel na dalsi rok predplatit, a to aj to spojenie s appkou a aj Infotainment online - 49€ ... teraz si len to platim, aby mi appka v mobile fungovala...

Care Connect - Remote Access za 39€ 

Cerveny Kramiq.JPG

Screenshot_20231209-095724.png

 

1.JPG

2.JPG

Editováno: , autor: Vladimír Bugár
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@m.a.r.e.k Tak je super že funguje, jak jsem psal, ono to je funkční tak 50 na 50. 🙂

 

@Vladimír Bugár Nevím, jestli je nabídka CZ/SK stejná.

Já měl z výroby předplaceno na tři roky a poté v nabídce za 999 Kč, ale již jsem neprodlužoval. Po konci předplatného má fungovat v app. alespoň zdravotní karta - stejně jako u aut, které nic předplacené nemají a ta se mi právě po konci předplatného sekla, ale tak na půl a k ničemu, nepropisuje kilometry a závady, což je vlastně jediné co by mohlo zajímat. 🙂

 

Sama škodovka zatím nenašla řešení a prý jsem asi jediný 🙂 Tak je tu ještě někdo se seklou app. po skončení předplatného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisal som aj na skoda podporu ale dnes rano v mobile mi vymazalo aj stadial auto a ked som skusil tak slo pridat  znova toto sa mi stalo prvy krat ze to same od seba vymazalo auto uplne . stalo sa mi viac krat ze apka nesla alebo toto prvy krat . tu mam na oboch autach na rok zadarmo tak je to na slovensku . a potom sa plati nejaky poplatok za rok neviem presne kolko .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...