Přejít na obsah

hudba přes AA po kabelu - nefunguje po tel. hovoru...


Doporučené příspěvky

ahoj, prosím o radu - mám AA verzi 5.1.500644 doinstalovanou mimo Google Play - ( telefon LG V30 - Android 9.0 - rádio BOLERO bez bezdrátu ). Když poslouchám hudbu v autě přes Android Auto a mám hovor, po ukončení hovoru se mi hudba nerozjede, ať dělám do dělám, musím vytáhnout kabel USB-C s telefonu ( mám AA přes kabel ) , znovu zasunout a pak už mi hudba zase funguje.

Neporadíte někdo co s tím ? Jinou verzi AA ???

předem díky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soft v rádiu mám před 14 dny aktualizovaný v servisu škoda, rádio BOLERO a verze 0464 - no a AA mám doinstalovaný odtud  https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/  

pro můj telefon není AA na google play. 

no zkusím odinstalovat z telefonu nainstalovat znovu a uvidíme. 

 

díky za radu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, MartinOstravak napsal:

soft v rádiu mám před 14 dny aktualizovaný v servisu škoda, rádio BOLERO a verze 0464 - no a AA mám doinstalovaný odtud  https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/  

pro můj telefon není AA na google play. 

no zkusím odinstalovat z telefonu nainstalovat znovu a uvidíme. 

 

díky za radu :)

...zkus jiný telefon, nebo už jsi zkoušel?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez mam AA instalovane odtial. Tym to nie je. Ja pouzivam samsung A3 2017 a tiez sa stretavam s podobnym javom. Ale co som cital, tak samsung funguje stabilnejsie. Skus fakt preinstalovat, prebehnut nastavenia a ked nic, skus 1-2tyzdne fungovat, ci sa to neustali, resp. ak mas iny tel. vyskusaj ten. Myslim si, ze ako AA, tak ani soft v Scale este nie je doladeny a bude to suhra tychto dvoch faktorov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Houska #2 napsal:

....já myslím že by to mohlo být!!...je v boleru slot na pam.kartu?...na tu nacpeš tunu hudby a mas pořešeno:-)

 

slot na SD kartu nemám - ale dala by se hudba poslouchat přes čtečku SD karty zasunutou do USB-C konektoru - jenže to jsem zase zjistil, že někdy při nastartování nepokračuje hudba tam kde jsem skončil, ale jede od první písničky prvního adresáře  na kartě a znovu načítá celý obsah - cca 12,5 GB hudby :( a ještě ke všemu přehrává hudbu v pořadí podle názvu písničky v ID3 Tagu, a ne podle názvu souboru který má vždy nejdřív "číslo tečka název"  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...