Přejít na obsah

Rezonanční zvuk od podvouku u O3 FL CNG


Jirka 1985

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, už asi rok poslouchám rezonanční zvuk. Musím říct že mě to už začalo dost lézt na nervy. Myslel jsem že se to ozývá z interiéru. Měl jsem před tím VW Golf VII a u něj jsem pak zjistil že jsem nechal brýle v kastlíku nad hlavou a rachotí ale u mé O3 jsem vše z vozu vyndal do posledního smítka a stejně se tento zvuk ozýval stále dál. Málem sem rozebral i tapec jak už mě to štvalo. Ten rezonující zvuk se ozýval když jsem například jel z kopce na zařazený rychlostní stupeň bez plynu nebo při rozjezdech a také když jsem stál na místě stačilo zlehka přidávat a bylo to dost slyšet. Nakonec jsem zajel do značkového servisu tam mi auto zvedli a řekli že se už s tím setkali ale vždy  jen u O3 1.4 Tsi na CNG a posunuli mi ručně trubičky které vedou benzín a je klid taková blbost...… Ale mám klid:) napište jestli máte někdo zkušenost s tímto problémem?. Doufám že vám to pomůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...