Přejít na obsah

Displej a Infotainment


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

Chci se zeptat, mám v aktivovaný infotainment + care connect a přes stránku škoda connect mě to odkazuje ať jdu do auta a vezmu si oba klíčky. Dále po přihlášení musím nastavit primárního uživatele. 

Po zmáčknutí tlačítka nastavit primárně tento účet to chce ověření abych zmáčknul na obou klíčích tlačítko odemykání.

Po ověření mi to ale napíše hlášku: Zopakujte prosím ještě jednou nebo se obraťte na servis.

Mám automobil 2 dny a opravdu musím říct, že v tomto smyslu to není žádnej simply clever...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skúšaj lebo to ide robil som to presne podľa návodu a dokonca dva krát lebo som raz vyresetoval nastavenia infotajmentu. Logiku to dáva keďže môžeš potrebovať v budúcnosti aj druhý kľúč. Inak neviem prečo tomu hovoríš simply clever ? To s tým nemá nič spoločné predsa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Dobrý den.

Mám takový dotaz, vždy po vypnutí motoru a otevření dveří se mi zobrazovalo na displeji přístrojů doba jízdy, spotřeba, ujetá vzdálenost a pod.

Nyní se ukáže datum a čas. Při jízdě tyto veličiny zobrazím rolovacím tlačítkem. Jak docílím předchozího nastavení ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak mě ještě napadá,  že se nám občas odpojuje telefon připojený kvalitním kabelem.

Někdy vydrží 3 hodiny, jindy se odpojí a nejde 5 minut připojit.

To by také mohlo souviset.

 

Ještě jsme chtěli aktualizovat SW, protože se nám v zimě mlží okna.

Viděl jsem někde na internetu,  že je verze ve které jde v automatickém režimu volit jednu ze tří intenzit asi foukání ventilátoru ( tří tlačítka na pravé straně menu ).

Bylo nám řečeno,  že by se musel dodělat vyhřívaný volant,  aby šla tato verze nahrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezdrát asi nemáš co?

Ten sw doporučuji. Koukal jsem na cizí fora a asi se stáhnout nedá a nainstalovat doma. Ale možná někdo poradí... 

 

Na ten větrák mrkni do Scaly. Ano je tam možnost regulovat v auto režimu otáčky. Pokud se odpojí kabel na SS tak to ani otáčky nekolísají. Souvisí to s inteligentním dobíjením. 

A jde nakódovat, že na displeji klimy jsou vidět otáčky větráku v režimu auto😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nepřemýšlels o tom to místo káblu spojit přes wifi? 

Eliminuješ tím kontakty na usbéčkách. 

 

Závada se neprojevila🤣

Klasika Škodovky. Zjebat je, chtít šéfa, trvat na tom. Přece si nebudeš vymýšlet zrovna takovouhle věc. 

A latest soft musíš přece dostat, když ho požaduješ. Ať tam závada je nebo není. To jsou hovada👹

Proč asi tu aktualizaci vyvíjí? 

Sorry, zdviha mě to ze židle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezdrat používáme. 

Na 5-ti hodinovou cestu už ale používáme kabel.

Jde i o to otevírání rychlého menu, když před odjezdem chceme vypnout klimatizaci. 

 

 

Psal jsem na infolinku, jestli by mohli uvolnit firmware na update portál na jejich stránkách,  jelikož nám autorizovaný servis nepomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha a u bezdrátu ti to nepadá? 

Jedině bezdrát. dobíjení ještě. 

Ale to je o mobilu a o tom jak kdo chce. 

Chvíli jsem používal QI placku na zádech telefonu, ale je to nepraktické. 

Chce to volnej usb konektor...

 

To je dobrý nápad s tim fw. 

Jsem zvědavej co ti řeknou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nepřemýšlels o tom to místo káblu spojit přes wifi? 

Eliminuješ tím kontakty na usbéčkách. 

 

Ale, že by jeden bezvýznamnej človíček pohnul s takovým molochem??? 

No držím palce, třeba zrovna jo. 😉

 

Edit: doufám, že bolero jde přes usb. nikde nic nepíšou, je tam jen aktualizovat softw. 

Zřejmě je to jak jinde. 

Rozbal. soubor se dá do rootu flešky a možná když se připojí tak to aktualizaci nabídne samo... 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...