Přejít na obsah

Svítí kontrolka ABS a ESP dá se vypnout?


Hori

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Octavia 2 1.9 tdi 77kw BXE 2007

včera bohužel po projetí sněhu mi začlo svítit na autě ABS a ESP. Zřejmě porušený magnetický proužek na ložisku kola. Po vyčtení chyby na VAGU jsem měl vše potvrzeno:

ABS, snímač otáček kola vzadu vlevo (G46) - mechanická chyba

Bylo to na fóru mnohokrát, takže se nebudu ptát co to může být, když to mlže být buď ten magnetický proužek na kterém snímá snímač ABS nebo samotný snímač atd... Teď to budu muset vše překontrolovat. Ale do té doby otázka zní....

Dá se ten senzor nějak přes VCDS vypnout aby ABS a ESP jelo? Nejde mi o to,že svítí kontrolky, jde mi o funkčnost alespoň toho ABS, když už nic. Ptám se, protože žiju na Islandu a zde se nedá tak lehce sehnat ložisko na dvojkvou ofci... Takže než přijde z ČR bude to trvat nějaké ty týdny a pokud nic jiného nezbyde tak i tady v tom návalu sněhu budu jezdit jak s jedničkovou :D

Díky moc kluci a hezký den :)

Chyba ABS a ESP.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...