Přejít na obsah

RGB LED diody


Daniel Kyčmer Danex

Doporučené příspěvky

Ahoj dle manuálu vozidla u mého vozidla jsou obrysové žárovky klasické W5W, 12 V, 5 W. Při nainstalování RGB LEDek do nich, mě pouze probliknou a to je vše. Vyzkoušeno ve stropnici a tam normálně fungují ( i ovladač ) , dokázal by mě někdo vysvětlit, co dělám špatně popřípádně jaké RGB LEDky by tam fakčili ? (  vyzkoušené veškeré kombinace včetně obou světel, nahodil jsem zpět staré žárovky a fungují, takže pojistky ani nic podobného to nebude, jen to problikne a vypne, můj odhad je, že tam jde málo výkonu nebo něco takového, ale canbus tam je, či jak se tomu říká :D ) 


Octavia 2 před fl, 2007, 103kw BMM   ( xenony ) 

20200322_175746.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mé OIII jsem instaloval LED pásky (ale na potkávačky) a měl jsem problém právě s kontrolou prasklých žárovek. Co to dělá, když jen pootočíš klíčkem do startovací polohy? Tam by ti to mělo svítit (já dokud jsem nenastartoval, tak pásky svítili, po nastartování po 2 vteřinách zhasly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...