Jump to content

Návod na Linkový výstup / PRE OUT Bolero MIB3

Recommended Posts

Ahoj, 

dnes se mi podařilo dostat z originálního rádia Bolero stereo výstup v dobré kvalitě. V podstatě si ukradnete signál PŘEDNÍCH reproduktorů před koncovým zesilovačem. Signál se zesiluje a zeslabuje podle hlasitosti rádia. Aby nedošlo k poškození rádia a omezilo se rušení, je dobré před konektor Cinch umístit elektrolytický kondenzátor na každý kanál. Kondenzátory poté zakápněte například tavným lepidlem kvůli vibracím. Snažil jsem se zdokumentovat to co si myslím že je důležité. Zapojení ověřeno se zesilovačem Magnat 600W. Výhodou tohoto zapojení je, že se nedegraduje signál za koncovým zesilovačem, proudící do reproduktorů, jako při použití HI/LOW adaptérů. Návod popřípadě doplním, kdyby něco chybělo.  

Prosím přimhouřete oko nad provedením, dělal jsem to jedno odpoledne z věcí co byli po ruce. 

1 (1).JPG

1 (2).JPG

1 (3).JPG

1 (4).JPG

1 (5).JPG

1 (6).JPG

1 (7).JPG

1 (8).JPG

1 (9).JPG

• Upvote 2
  • 7 months later...

Nazdar 

Potreboval by som zistit co je ktory kabel na tych dvovh konektoroch co su zapojene do radia cize ktory je Can + can - can TX a RT respektyve takto 

chcel by som vymenit to radio co tam je za radio 10 palcove qled z androidom ale treba ktomu prepojovaci kabel  a canbus decoder .Co nie je problem lenze neviem ktory kabel je na co a ako to spravne pripojit . Jedna sa mi totiz o klimatizaciu kedze vsetko ostatne sa da prepnut na palubovke pomocou palubneho pocitaca nepotrebujem to v radiu ale ovladanie klimatizacie nie je mozne inak ako cez obrazovku infotamentu . co mna osobne privadza do zufalstva . A kedze viem zohnat kvalitne radio z canbusom pre napriklad skodu superb3 2019 tak ten canbus musi pracovat aj zo scalou jedna sa len o to ako zapojit ten canbus spravne .

Vedel by si pomoct 

Na co je dobrý elektrolyt do signálové zvukové (střídavé) cesty? Elektrolyty podle mě špatně snášejí přepolování, sice je to většinou nezničí, ale vadí jim to. Navíc elyt je pomalý, pokud jde o filtraci nebo tak. Ještě jsem zatím takové zapojení (výhybka, koncový stupeň...) a elektrolytem neviděl.