Přejít na obsah

Výměna baterie klíč škoda rapid 2018


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, jsem tu nově, tak se případně omlouvám, jestli už to tu třeba někde není. 

Po výměně baterie auto nejde nastartovat. Vůz mám bez zámku, tlačítkové start systém. Píše to něco o vyhledání jakési plošky. 

Nějaká rada prosím nebo musím rovnou do servis Škoda? 

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mě dal přijímací technik Vartu při 3.letém servisu, když mi už PP psal slabou baterii, prý s nimi má nejlepší zkušenosti a kupuji je doma i do jiných spotřebičů taky. Chtěl jsem si ji vyměnit sám, ale když už se tak starají těch 50kč mě už nepotento. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mbrazdil napsal:

No mě měnili baterii asi před půl rokem za cca. 130 Kč a už je po ní ... Takže jsem se rozhodl, že si to vyřeším po vlasní ose. Díky za odpovědi, už mám odložené v Datartu :)

Právě proto mě dal technik Vartu, kterou kupuje někde v elektru, protože měl stejnou zkušenost s "origo" které bůhví jak dlouho leží na skladě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám trochu jiný problém. Po 11-ti letech používání (s původní baterií) mám dost opotřebený a popraskaný obal autoklíče. Už jsem vyndal druhý autoklíč a rád bych sehnal nový obal autoklíče . Nemám v úmyslu za kousek plastu platit okolo 400 Kč. Zkuste poradit kde sehnat. Já nemůžu najít, klíč je 3 - tlačítkový s kontrolkou v pravém horním rohu. Je to na Rapid 1.2 Tsi 2012. Díííík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Ka.S napsal:

Mám trochu jiný problém. Po 11-ti letech používání (s původní baterií) mám dost opotřebený a popraskaný obal autoklíče. Už jsem vyndal druhý autoklíč a rád bych sehnal nový obal autoklíče . Nemám v úmyslu za kousek plastu platit okolo 400 Kč. Zkuste poradit kde sehnat. Já nemůžu najít, klíč je 3 - tlačítkový s kontrolkou v pravém horním rohu. Je to na Rapid 1.2 Tsi 2012. Díííík.

Mohu doporučit Aliexpress. Napiš do hledání třeba "key skoda" a můžeš si vybírat i upgrade na novější tvary klíčů. To co se prodává u nás mimo síť Škodovky bude stejně vesměs předprodej z Číny. Ohledně kvality sleduj recenze. 

 

Sám jsem na Ali kupoval chromové díly na klíč pro MR 2019 a jsem s kvalitou spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...