Přejít na obsah

Prasklé plexi světel exteriéru


HlouchyJR

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

Včera při údržbě jsem si všimnoul, že mi popraskalo krycí plexi blinkru na pravém zrcátku. Napadá někoho příčina tohoto prasknutí? Auto na zrcátko nikdy nedostalo žádný naráz atd. Jedná se 5 let staré auto, takže záruka už samozřejmě padla. 

IMG_20200328_171309.jpg

Editováno: , autor: HlouchyJR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes provedena výměnaIMG_20200402_144240.thumb.jpg.73b45b8a83b70a92312a9add7b3b7c4e.jpg

IMG_20200402_145358.thumb.jpg.b21f583e817c8b8e4c975a1661ec7796.jpg

Zde ještě detail poškození.

IMG_20200402_170733.thumb.jpg.1ee05855d538e1d057a6197042b64b09.jpg

Hlavním důvodem bylo, že do blinkru se prasklinkami dostala voda a bál jsem se o elektroniku. Díval jsem se i na druhý a také má zatím jednu malou prasklinku (čekám, že za půl roku bude vypadat stejně jak pravý). Nemá s tím někdo také zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, poprosil jsem zakladatele tématu a změnu názvu a zkusím to napsat sem. Při dnešním mytí auta, jsem jsi všimnul, že se na spodní hraně předních světel ve spoji s nárazníkem objevili drobné prasklinky (foto dodám asi zítra) . Zajel jsem s tím do AS, kde mi na prasklinky nanesli čirý lak s tím, že by to mělo šíření prasklinek zastavit. Myslíte, že by to mohlo pomoci, aby se prasklinky nerozšířily do míst, kde by již byly vidět? (Zatím jsou jen na hraně světla, takže je člověk běžně nevidí a současný stav mě tedy neuráží) Auto je r.v. 2015, takže je již po záruce a kupovat nové xeny se mi opravdu nechce ( s tím, že bych samozřejmě musel koupit obě světla jinak by byl poznat rozdíl). Děkuji opravdu všem moc za každou radu! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...