Přejít na obsah

Nevypína nová komplet spojka


Lukes 1,9

Doporučené příspěvky

Dobrý deň chcem poprosiť o radu mám problém na mojej Octavii 1,9TDI 4x4 BKC 2005 rok. Pred mesicem mi začala blbnut spojka nevypinala nemohel sem zaradit spatecku a jednotka mi išla ťažko keď auto stálo , jak prvé sme riešili spojku keď sme vymenili komplet spojku inak použili sme sadu  jaka tam bila predtým SACHS tak isto to nepomohlo spojka stále nevypina potom sme dali zrepasovat prevodovku a byla tam axialni vula na hrideli ale nepomohlo stále nevypina spojka nejde jednicka a spatecka a tak sme vymenili komplet secko od pedála cez potrubí až po prevodovku ,komplet odvzdušnené a nová kvapalina proste komplet secko nové a spojka furt nevypina už si nevime rady. Je to hruza fakt už , keď sem prehledal starú spojku tak sem zistil že spojka komplet je SACHS  ale hydraulické ložisko vypinaci tam bylo LUK od výroby , myslite že toto múze spusobovat problém že ted tam je ložisko SACHS a predtým tam bylo LUK 

Diki moc za rady 

 

Editováno: , autor: Lukes 1,9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, mám skoro podobný problém, preto by ma zaujímalo ako sa ti to podarilo vyriešiť. V lete 2021 som menil komplet sadu sachs (lamela, tanier, dvojhmota, ložisko) + vymena oleja v prevodovke, odvtedy som spravil na aute 70tisic km, včera mi pred barakom nešla zaradiť jednotka a spiatočka, pohol som sa na dvojke a potom išlo zaradiť všetko bez problémov.  Na jeseň (cca pred 9000 km) som mal podobný problém ale vtedy som nemohol zaradiť žiadnu rychlost. Vymenil som spojkový valček s odvtedy bol kľud až doteraz. Neviem či to mám dať rozobrať a skontrolovať alebo čo robiť. 
Superb 2004, 1.9tdi AWX, 449t km

Editováno: , autor: Deniso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...