Přejít na obsah

Lapače nečistot


Zdepel

Doporučené příspěvky

Ono záleží na technologii posypu, inert když už uklidí z krajnic tak někdy koncem jara a někdy ani to, takže za mě nějaká izolace je nesmysl. Bydlím v podhorské oblasti s častými cestami po celé Čr.

Ať si každý dělá a obhajuje svá rozhodnutí jak usoudí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Pokud v zimě jezdíte v oblastech s inertním posypem, jsou zadní zástěrky nezbytné. Mojí jedinou (první) zimu jsem bez zástěrek jezdil pravidelně 1x týdně po inertu do hor a spodek zadního nárazníku byste u 2 měsíce starého auta vidět fakt nechtěli! Co se týká běžného znečištění, tam je vidět výrazné zlepšení. Mám i přední lapače, ale u těch nevidím žádný účel. Přední část se špiní stejně, jako když tam zástěrky nebyly. Letos v létě jsem se zástěrkami jel jednou cca 100m po čerstvém asfaltu a přední část prahů mám doteď zacákanou asfaltem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 9 měsíců později...

Kdyby někoho zajímalo jak se montují zástěrky. Jestli zástěrky ano/ne, to ať si přebere každý sám.

 

První moje škodovka kde namontovat zástěrky není jen tak.

 

Zadní - montáž bez problémů jen se nášroubují+ jeden plastový nýt (díra tam je)

 

Přední -  musí se vrtat  do plastového podběhu díra pro plastový nýt a doplnit kovový klip pro další šroub do oplastování podvozku. Je tam na něj vylisovaná poloha. Jen se musí odšroubovat víc šroubů podběhu aby se tam dal nasadit. Pokud nemáte úhlovou vrtačku tak musí kolo dolů.  Vrtá se pouze jedna díra do plastu. Materiál je součástí balení.

zastzad.jpg

zastpred.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...