Přejít na obsah

Vypnuti motoru po nastartovani


Doporučené příspěvky

O3,cca. 190tis. najeto,r.v.2013, původní  baterie. Před rokem měnění egr ventilu. Rok bez závad. Ráno při dojezdu do práce jsem nechal zaplou směrovku a svitili mi asi obrysovky. Po 12 hod jsem chtěl odjet. Po otočení kličku zapalování se mi rozsvitili velice slabě kontrolky a motor ani ,,neškytl". Nechal jsem krátce dobít baterku přes startovací kabely. Motor naskočil a běžel normálně asi 3 vteřiny. Poté se motor sám vypnul a blikala mi cívka žhavení. Toto se opakovalo několikrát při pokusu opět nastartovat. Myslel jsem že baterie je přiliš slabá. Baterie jsem nechal druhý den dobít a po úplném dobití nastartuje bez problémů ale po 3 až 4 vteřinách se motor sám vypíná. Diagnostiku budu mít načtenou až po víkendu. Rady tipy lidí: Možný problém s imobilizérem. Špatná baterie. Kuna která u nás pravidelně škodí. Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...