Přejít na obsah

sedačky sportline vyhřívání


x-man

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 roky později...
Vloženo (editace)

Ahoj vyřešil.

S sedadlech byli vyhřívací dečky jen v opěradlech, takže jsem koupil dečky na sedáky u čalouníka nechal namontovat, natahal kabely a vymenil ovládání klima a nakodoval a vesele si hřeju zadek 🙂

 

Editováno: , autor: x-man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to jde a mě u dealera tvrdili, že to nejde... :) takže teoreticky mám v opěradlech dečky taky... musím se na to podívat až přijede auto ze servisu... 🙂 Neuměl bys mi říct, jakou kabeláž mám koupit, nebo kde jsi ji sehnal? Moc díky, mám z tvé informace opravdu upřímnou radost! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem tohle

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
CZK949.14  25%OFF | OEM Seat Heating Cable Harness Wiring for VW Golf 7 MK7 VII Passat B8 for Skoda MQB Octavia Seat Heater Cable
https://a.aliexpress.com/_EHJtkjX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vůbec nejde nic poznat,proto jsem to dával k auto čalounikovi,aby mi to udelal, já jsem se toho bál, když jsem to nedělal. Měl to hotové asi za necelé 2h a chtěl za to 1200,- za obě (za doplnění dečky) takže myslím lepší než se s tím jeb.... sám 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...