Přejít na obsah

Jirik.DC

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych radu. Já když otevřu svojí OII klíčem a ne dálkou, tak se otevře centrál a já mám cca 15 vteřin na to abych otočil klíčem ve spínací skříňce. Když to nestihnu spustí se alarm. Naproti tomu, kamarád když otevře dveře klíčem, tak se centrál neotevře a alarm spustí okamžitě při otevření dveří. No a teď pointa - chtěl bych mít stejně fungující originál alarm jako kamarád. Jde to ? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
osobne by mi chybel komfort z alarmu od jablotronu. posilani sms od ktereho vstupu byl alarm spusten + gps + nalkonovy cidlo

v interieru hlidany pohyb a rozbiti skla

s temito funkcemi by mi nevadilo ze nani pripojitelny pres can

Není nějaká INFO ?? - jak na stávajíci ALARM s Naklonem - přibudovat ješte GSM ??- chci je prozvonění , a pří zpětném prozvoněni - nejakou RELE HW funkci - třeba chcípniutí motoru.

díky za infošku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taktiež nepostrádam pripojenie na CAN, radšej tie funkcie.

A to chces všechny jednotlivy funkce tahat znovu jednotlivejma drátama - to bych raděj jen že mi to hlásí jen jediný narušení - než si rozvrtat auto - když to tedy nejde na CAN....

Vždyť je pak jedno jestli zlodej rozbil okno , nebo vypáčil dveře - když už je tam , nebo odtahujou auto - to pak stejně musíš vzít nohy na ramena - a běžet k autu tak jako tak - co se s ním děje.

výhodou je pak ten odposlech -ale na ten nepotřebuješ nic tahat a vrtat- microfon bude někde u Alalrmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
osobne by mi chybel komfort z alarmu od jablotronu. posilani sms od ktereho vstupu byl alarm spusten + gps + nalkonovy cidlo

v interieru hlidany pohyb a rozbiti skla

s temito funkcemi by mi nevadilo ze nani pripojitelny pres can

Není nějaká INFO ?? - jak na stávajíci ALARM s Naklonem - přibudovat ješte GSM ??- chci je prozvonění , a pří zpětném prozvoněni - nejakou RELE HW funkci - třeba chcípniutí motoru.

díky za infošku

Zalozil sem na to thread, jelikoz pokud se nekdo ozve kdo vi zda ma tenhle alarm pomocnej vystup tak neni problem na to dodelat jedbnoduchej GSM PAger. V prvni kokte uz ho mam dva roky a uplna spokojenost! Obyc MT kterej pri poplachu zavola!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirkadj - nebolo to žiadne extra rozvŕtavanie auta. Určite by som to urobil znova, ak by bolo treba inštalovať alarm zase. Navyše ono sa to celkom hodí. Ak sa totiž ozve len otrasové čidlo, tak poplach nie je tak vážny, ako keby niekto otvoril dvere alebo by ho zachytilo priestorové čidlo v interiéri. To viem, že musím bežať ešte rýchlejšie, ako rýchlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Já jsem si dával do O II tenhle alarm:http://www.stualarm.cz/produkt/ds400-autoalarm-can-bus-uni/. Zapojoval jsem si to sám, jelikož tomu rozumím, a bylo to jednoduchý. Alarm komunikuje s autem přes CAN-Bus , takže se toho zapojuje minimálně a funguje super na originální ovladače od auta.

Jenom mě zajímá, jestli ti funguje imobilizace, protože co jsem zatím vyzkoušel CAN BUS alarmy, tak všechny se deaktivovali zapnutím zapalování. Tím se dá snadno alarm zrušit. Jak je to teda u tvého alarmu prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...