Přejít na obsah

Jirik.DC

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Čau , tak dnes jsem si nechal namontovat alarm značky Gemini Can-Bus 7833 včetně náklonových čidel a myslím si, že to není taky špatný zabezpečení. A taky zapojit dojezdy oken při zamknutí. měl jsem tuto značku alarmu i na předešlím voze (Toledo 2 ) a spokojenost. Jo ted mam O II.

Ahoj, mas od toho alarmu nejaku dokumentaciu, resp vedel by si nieco poslat? Mam ho v OII ale nemam k tomu vobec nic co sa papierov a manualu tyka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

to určitě né!!

nechci po každém zamknutí a odemknutí auta posílat sms pro aktivaci a deaktivaci GPS!!

psal jsem dodavateli a musela by se tam dát mezi alarmem a GPS jednotka za 2,5t

to raději dám GPS která s tímto origo alarmem komunikovat umí..

Editováno: , autor: rosta.rs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já EMU mám a rozhodně SMS posílat nemusíš. Je možná automatická aktivace, tak i aktivace a deaktivace pouhým prozvoněním a to i z různých čísel.

Já mám např. Android telefon (rootnutý), na něm Tasker s automatickou úlohou prozvonění večer a ráno a více neřeším. Navíc, když potřebuji, mohu EMU vypojit a dát jinam, kde se to zrovna hodí.

 

Podle mne GPSky, ale ve svém důsledku i GSM lokátory vyhozené peníze - stačí na "fetku", ale ne na profíka. Více najdeš na internetu, jen se nedívej na stránky samotných výrobců alarmů, tam tuto informaci nenajdeš. Malá nápověda - "dx" ;-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj lidi. Taky teď řeším problém s nefungující sirénou. Zítra dodám výpis z vagu, mám ho v autě. Ale jak to tak čtu, asi mi taky skončila siréna.

 

Zajímalo by mě jestli mi tam půjde protože jak čtu tak bych tam nejspíše měl mít 1k0951605b že? A ta co jsem asi jako jednu z mála našel za rozumné peníze je 1k0951605c. Moje otázka zní, půjde tam? Jinak vozidlo je Škoda Octavia II 2/06. Blikají blinkry při náklonu i při vnitřním pohybu ale nehouká. Vozidlo mám od září minulého roku, bohužel jsem se k tomu dostal až teď na impuls zvýšených krádeží Octavii ve měste. :/ 

 

Díky za tip/rady :)

 

Tuhle jsem našel no:

 

http://www.aliexpress.com/item/OEM-Volkswagen-VW-Golf-mk6-VI-Passat-B6-CC-Tiguan-Skoda-Superb-Car-Security-Alarm-Speaker/1893166908.html

Editováno: , autor: OrLy07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny, prosím moc o pomoc - radu:

doma v garáži zamču okt dálk. ovládáním. Včera jsem přišel z práce, nikdo v garáži není, ani v ní nikdo nebyl a houkal alarm. Za chvíli se vypne, a blikají směr. světla. Přijdu do garáže, odemču DO a je klid. Zase zamču a nepravidelně se zase oato rozhouká a rozbliká. Někdy za 1/2 hod, někdy za 2 hod. někdy vůbec.

Podotýkám, že v autě /garáži/ nikdo není.

Poraďte prosím někdo, co s tím???

Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj... chystám se dodělat originální alarm na OII 2006 . Můžete mi poradit co za díly budu potřebovat? VCDS pro nakódování mám. Díky

 

1) Siréna - 1K0951605C

2) Ultrazvuk - 1Z0951171

+ konektory a kabeláž.

 

Je nutná nějaká další jednotka nebo se to zapojuje do stávající BCM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak jsem to všechno nainstaloval a nakódoval. Při zamknutí a odemknutí sirénka pípne, akorát nějak zlobí senzory. Alarm se nespustí, ikdyž se v autě něco hýbe.

Zapojení mám myslím v pořádku - v konektoru senzorů naměřím 12V a zbývající vodič jde do jednotky, takže to vidím na vadné senzory. :-/

___

EDIT:

Hotovo plně funkční. Byly opravdu vadné senzory v interiéru

Editováno: , autor: marfy8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takový výstup tam bohužel není,

jediné řešení ja takové jaké mám já a to GSM které rozpoznává odběr proudu při spuštění sirény..

 

tzn. přívod napájení originálního alarmu se rozpojí a propojí přes GSM

 

mám tento a naprostá spokojenost a funkčnost

http://www.levnealarmy.cz/eshop/zabezpeceni-vozidel/pagery-a-gps-lokatory/patriot-x.html?id_block=5&id_page=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Dobré dopoledne. :-)


 


Včera jsem již zmiňoval můj problém s alarmem v jiném příspěvku, tak napravuji situaci a vkládám ho sem.


 


Můj problém je, že při zkoušení narušení vnitřního prostoru začnou blikat pouze blinkry, ale nezačne to houkat. Je tohle funkce, která se kóduje zvlášť, nebo by to mělo jít automaticky, pokud jdou blinkry a houkačka je pokažená - návazný dotaz, pokud by byla pokažená, dá se to zjistit např podle blikání kontrolky (ledky) u dveří řidiče, nebo jen přes diagnostiku nebo ještě jinak?


Nevím, jestli to s tím souvisí, ale všiml jsem si, že cca před měsícem mi přestal pípat zvuk při zamčení auta. Dřív to při zamčení jen tak lehce píplo (i tak ale houkačka nešla), nyní to už při zamčení ani nepípne. :-(


 


Díky za info.


 


suča


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 To mi dělalo taky - je to nejspíš tím že záložní baterka  (220mA / 6V)  v sireně 1K0951605B uplně vyžrala tíšťák ..

Dělá to úplně u všech typ: Sirén - 1K0951605B  ..protože tam ti pitomci dali nám všem špatný baterky .. který postupem času vyvzlíná elektrolit .

 

A tak tu všichni sháníme Sirénu typ: 1K0951605B   ..zatímco Siréna - 1K0951605C nejspíš  není kompatibilní s Octávii rokem 2006  .. mám taky jednu ,,C" verzi doma ..ale uvnitř je nejspíš po zkušenostech uplně jiná a lepší baterka ! - nic méně na mojí 2006 O2  to nefunguje!  .. verze C" je na prodej za 500Kč ..měla by být 100% funkční!  je z bouraný O2  2008

 

Snažil jsme se moji rozežranou verzi ,B" několikrát opravit ..ale vyžralo to bohužel hodně součástek  :(

 

A tím jak postupně elektrolit z NiMh záložní baterky (220mA / 6V) nahlodává tišták uvnitř sireny - tak  to nejspíš i sporadicky spouští alarm !  ? !

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...