Přejít na obsah

Zvýšení průtoku vzduchu dozadu


Likkyss

Doporučené příspěvky

 Já měl vždy spíš opačný problém, lidem vzadu bylo chladněji a to kvůli tomu že u každého auta, ( jelikož nesnesu aby na mě větrák přímo foukal) mám ty prostřední výdechy nasměrováne rovně a do stropu a ty boční vždy směrem Na boční okno, takže mi jde vzduch trochu do zadu...tak ti zkus takto. Jinak to auto není tak velké aby jsi měl vzadu tak propast y rozdíl, vždyť běžné mají auta dozadu jen výdech pod sedadlem... Ale fskt je ten že u Passata kde jsou výdechy uprostřed to topí či chladí lépe než ty u superba na stranách 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, CentriFUGA napsal:

 Já měl vždy spíš opačný problém, lidem vzadu bylo chladněji a to kvůli tomu že u každého auta, ( jelikož nesnesu aby na mě větrák přímo foukal) mám ty prostřední výdechy nasměrováne rovně a do stropu a ty boční vždy směrem Na boční okno, takže mi jde vzduch trochu do zadu...tak ti zkus takto. Jinak to auto není tak velké aby jsi měl vzadu tak propast y rozdíl, vždyť běžné mají auta dozadu jen výdech pod sedadlem... Ale fskt je ten že u Passata kde jsou výdechy uprostřed to topí či chladí lépe než ty u superba na stranách 

Díky za tip, takto přesně mám výdechy nasměrované... Ale když je vpředu rozdílná teplota vlevo a vpravo, tak to prostředkem nefouká...

 

Ještě je možnost nastavit foukání těmito výdechy a vpředu je zavřít, pak to fouká hezky, ale vpředu zase umřeme my ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Martttin napsal:

Mozno napisem hlupost, ale nemoze byt problem s klapkami, ktore nastavuju vzduch? Ale neviem, ci su nejake specialne pre zadnu cast resp ako je ovladany vzduch do zadnej casti. Nemyslim vyduchy, ale klapky v klimatizacii.

Myslíš jako přímo někde ve větráku? V dílenské příručce je předpokládám návod na rozebrání, tam by o tom něco mohlo být... To mě nenapadlo... Dneska budu hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tomas F napsal:

Nejdřív spíš zkusit adaptaci těch klapek - přes panel climatronicu. Někde (snad youtube?) najdeš jak. Jinak tě nejspíš čeká demontáž celého předního panelu.

Na YT jsem našel jak se dostat do "tajného menu" climatronicu, ale už nenašel, co dělá co :D byl tam jen základní screen z pravděpodobně dílenské příručky, takže tam by se to teoreticky dalo vyčíst jak to udělat... Tak jsi to myslel?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...