Přejít na obsah

Jaky Termostat


jatypek

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Casy napsal:

zaregistruj se skoda-díly.cz a to podle vin a vyjede ti vzdy originální díl pro tvoje vozidlo.

To jsem.Ale jde mi o tu teplotu.protoze jsem ho cca pred 2mesici menil a sice vse v pohode ale nezaznamenal jsem ze by to regenerovalo dpf.predtim sem to obcas poznal se starym termostatem.a na tom novym zatim nic.ted jsem jim tam psal jeste email tak uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKo si poznal, že ti regeneruje DPF s termostatom. 

 

Príznaky regenerácie sú predsa zvýšený voľnobeh, zapnuté "sahary", pri DSG radenie pri vyšších otáčkach. 

 

Termostat nevie, že má prísť regenerácia, je to mechanická vec fyzikálnej podstaty. Ak sa zvýši teplota otvorí ak schladne zatvorí. 

Jedine ak by sa zmenilo správanie pomocných čerpadiel chladiaceho okruhu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, marfan napsal:

AKo si poznal, že ti regeneruje DPF s termostatom. 

 

Príznaky regenerácie sú predsa zvýšený voľnobeh, zapnuté "sahary", pri DSG radenie pri vyšších otáčkach. 

 

Termostat nevie, že má prísť regenerácia, je to mechanická vec fyzikálnej podstaty. Ak sa zvýši teplota otvorí ak schladne zatvorí. 

Jedine ak by sa zmenilo správanie pomocných čerpadiel chladiaceho okruhu. 

No protoze sem od doby co tam tenhle termostat je nezaznamelnal zvyseny volnobeh a sahary v chodu.taky mi to prijde jako blbost ....jen takova myslenka mne napadla ze kdyby tenhle novy otviral na 90C a original by mel otvirat na 94 tak se regenerace nespusti protoze by nenastaly podminky k ni./jem moje uvaha/.nicmene sem objednal novy origo tal uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...