Přejít na obsah

KODIAQ - Personalizácia / používateľské konto


Doporučené příspěvky

Napriek tomu že idem podľa návodu, nie som schopný nastaviť "personalizáciu".

Pri postupe podľa "personalizácia" tam nemám na "stav vozidla" (panáčika)

Pri postupe podľa "asistent konfigurácie" tam tiež nemám (panáčika) teda "označenie používateľského konta

 

Ako postupovať aby som s mojím kľúčom mal po naštartovaní vlastné nastavenia jazdného módu a zrkadiel?

Reálne by mi stačilo aby pri naštartovaní ostal jazdný režim "INDIVIDUAL".

 

Je možné že to nemám?

vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím, mám nového Kodiaqa Style, zakoupeného se třemi klíči. Bohužel mi nefunguje personalizace tzn. nastavení sedadla, zrcátek a dalších věcí podle klíče, kterým je auto odemknuto. Ze začátku se to asi dvakrát nebo třikrát správně samo nastavilo a teď už to vůbec nejde. V infotainmentu jsem prošel úplně všechno. Možnost manuálního nastavení a přiřazení klíčů tam nikde nemám a automaticky to nefunguje i když to mám zaškrtnuté jako aktivní. Jde to jen změnit na infotainmentu přepnutím uživatele, pak se nastavení provedou. Podle mě by to mělo normálně fungovat. Prodejce mi na to nebyl schopen dát odpověď. Je to na reklamaci? Má s tím někdo nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Podarilo se ti to nejak vyresit s tim nastavenim pres klice. Ja bohuzel neobjednal 3.klicek protoze me nenapadlo, ze se pod tim skryva personalizace, ale vypada to ze personalizace je nove ve verzi 2.0 a uklada se pod ucet v connectu v cloudu (sdileni mez vice vozy). Akorat to nejde napojit asi pres klice. Me se neukladaji ani sedadla ke klicum, coz by mely kdyz teda nemam personalizaci s 3. klickem, ale funguje to jak popisujes, zmenou uctu v infotainmentu - bohuzel po otevreni to voli ten posledni aktivni a ne podle klice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...