Přejít na obsah

vlečne/ťažné oko


m2k

Doporučené příspěvky

Caute lidicky.

Man Karoqa a nikde nemozem najst tazne oko. Podla navodu by malo byt niekde pri rezerve, ale nikde ho tam nevidim. Vidim vyberac krytov na sroby a nejaky ten drot na vybratie zaslepiek na to oko, ale samotne oko nikde. Mam rezervu s plnohodnotnou pneumatikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Včera se mi "poštěstilo" táhnout asi 20 km nepojízdného Renaulta. Takže, i když je toto téma již delší dobu mrtvé, napíšu dva postřehy: 

1. Dloho jsem hledal tažné oko. Nakonec jsem ho našel v plastovém výlisku vpravo vzadu u rezervy. Ale až úplně u sedadel. Při normálním nadzvednutí koberce ho člověk nevidí. Je potřeba koberec nadzvednout i v místech, kde se při zvedání láme/ ohýbá.

2. Po oddělání krytky v zadním nárazníku jsem zjistil, ze oko není kam našroubovat. 

Mám tažné.... 🙂

Takže, i když jsem kdysi byl poučen, že tažné není určeno k tažení jiného vozu na laně, u Karoqa jiná možnost není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...