Přejít na obsah

Chladící kapalina


kysa

Doporučené příspěvky

Ahoj,

řeším problém s výměnou vodní pumpy a také následné výměně chladící kapaliny, mohl by mi někdo poradit, která chladící kapalina G13 je nejnovější?

Bud balení 1 litr č. dílu 3T0080010 nebo balení 1,5 litru č. dílu G 013A8JM1 (které bych tam měl mít i dle VIN).

 

Prý byl nějaký problém s těmito kapalinami, nedocházelo k tomu aby vůz topil atd.

 

Nerad bych do auta nalil něco co tam být nemá.

 

Děkuji.

chladící kapalina 2.JPG

nemrznouci kapalina 1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dle čísla VIN a škodovky tam patří ta 1,5l balení, ale záleží jestli tam patří dle VIN, nebo dle doporučení toho nejlepšího, to mě zajímá. Hlavně je tam cenový rozdíl skoro 200 Kč při koupi toho 1,5litrového balení o proti 1 litrovému. 

Zajímá mě zkušenost někoho, kdo měnil vodní pumpu i chladící kapalinu, tak jakou tam dal, nebo jestli je tu někdo ze servisní sítě a ví, která se tam vždy dává.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal jsem raději ještě do jednoho servisu a řekli mi, že mi tam nalejí co tam patří podle VIN, mě tam patří ta varianta 1,5 litrového balení. Že chyba chladící kapaliny byla u Rapida a u Roomstera. Já stále doufám, že mi to někdo vysvětlí, ale asi to nikdo nedovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Dobrý den, 

rád bych si s Vámi poradil o tom jakou chladící kapalinu mám dolít. 
Vlastním O3 1.6 TDi 77kW

Na nádržce chladící kapaliny mám napsaný G13, ale rád bych věděl kterou přesně koupit nebo je to jedno a můžu tam dolít každou s označením G13?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...