Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

Toto je zajimava informace:

 

https://vcpsystem.com/blog/index.php?lang=en

 

VW introduced a SFD (Schutz Fahrzeug Diagnose) in MQB2020 platform. To get access to adaptations / coding and even output checks, ECU has to be unlocked by special Token. Tokens can be currently obtained only by using offcial GeKo/partner company account.
So, if you want to work with SFD -> go ahead and apply for access. There's currently NO OTHER WAY.
Stay tuned for our news in that case.

Demo, how to use SFD unlocking -> https://youtu.be/Gy72Z3xBSLY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No vypada to ze to kodovat pujde. 

Ja o koupi trochu uvazuji ale bez moznosti trvleho vypnuti start stop a lane assistu atd bych to asi nechtel a nechal bych si O3

No vypada to ze to kodovat pujde. 

Ja o koupi trochu uvazuji ale bez moznosti trvleho vypnuti start stop a lane assistu atd bych to asi nechtel a nechal bych si O3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 14. 5. 2020 na 21:15, ZbynekA napsal:

Ja o koupi trochu uvazuji ale bez moznosti trvleho vypnuti start stop a lane assistu atd bych to asi nechtel a nechal bych si O3

 

Naprostý souhlas. Teď jsem měl na 2 dny O4 2.0TDI 85kW manual půjčenou.  Vypnul jsem si lane assist. Potom jsem jel po úzké okresce lemované bílýma čárama, na které se tak tak vyhnou dvě auta. Při míjení protijedoucího auta jsem si samozřejmě musel najet na čáru. V tom okamžiku se mohl lane assist zbláznit a trhnul mi volantem směrem k protijedoucímu autu. Ty vole, prdel mi v tom okamžiku byla schopná přestříhnout stovku hřebík.   Teprve pak jsem zjistil, že auto si samo assistenty zapíná. Nechápu. Tohle se hodí na dlouhou štreku na dálnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant jsem samozřejmě držel oběma rukama. Problém je, když jsem to trhnutí nečekal.  Navíc se mi zdá, že lane assist je v nové oktávce o dost agresivnější a zasahuje i když není třeba.

V současném autě (Passat) mám taky lane assist a taky s ním nemám problém, protože si ho aktivuju, jen když potřebuju a pamatuje si navíc poslední nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
On 7/13/2020 at 11:35 AM, Petroni said:

 

Naprostý souhlas. Teď jsem měl na 2 dny O4 2.0TDI 85kW manual půjčenou.  Vypnul jsem si lane assist. Potom jsem jel po úzké okresce lemované bílýma čárama, na které se tak tak vyhnou dvě auta. Při míjení protijedoucího auta jsem si samozřejmě musel najet na čáru. V tom okamžiku se mohl lane assist zbláznit a trhnul mi volantem směrem k protijedoucímu autu. Ty vole, prdel mi v tom okamžiku byla schopná přestříhnout stovku hřebík.   Teprve pak jsem zjistil, že auto si samo assistenty zapíná. Nechápu. Tohle se hodí na dlouhou štreku na dálnici.

Mozna ze ta asistovana jizda 2.0 se bude chovat lepe, nevim nemam jeste vyzkouseno. 

Jo a jeste sem zapomel:

Jsem normalne zvykly jezdit na tempomat skoro vsude (i ve meste), a ten adaptivni tempomat mi parkrat zacal prudce brzdit kdyz sem dojizdel cyklistu. Musel sem pridat plyn a objet ho a v tom mi zase do toho zasahl Lane Assist. :(

Bylo by fajn kdyby slo dle potreby vypnout / zapnout adaptivni funkci tempomatu. Tohle podle me jde u nekterych konkurentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

38 minutes ago, Tragedie_v_JZD said:

pokud Ti to zaclo prudce brzdit za cyklistou, tak to nebyl nejspis adaptivni tempomat... to delava rad front assist. 

 

a ten (aspon jeste ve dva roky starych autech) vypnout sel...

Je mozne ze to byl front assist. 

Vypnout by mozna sel, jen se bojim ze bude treba udelat po kazdem nastartovani, to me na tom sere asi nejvic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...