Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim pani, vie mi niekto podla VIN zistit, ci ma moje auto tempomat? 

V menu asistentov su nejake 2 moznosti, regulacia a obmedzenie rychlosti. 

Ale nejde mi to prepnut na regulaciu rychlosti. 

 

Mala by to byt vybava ambition a tam by tempomat mal byt.

 

VIN: TMBJJ7NX4MY028391

 

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Packu samozrejme mam, resp. ovladanie na packe smerovky.

 

V zaklade je obmedzovac rychlosti, ktory ma podla mna rovnake ovladanie. 

Tak preco potrebujem zistis, ci tam ma byt tempomat a nieco je zle, alebo ambition v zaciatkoch vyroby ho nemal.

Editováno: , autor: messys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze na packe nie je. Ale ked idem cez (D) na volante, mam tam tieto moznosti. Po starte je dedaultne vybrana reg. rychlosti. Ked prepnem packu do On, prehodi sa to na obmedzovac a potom uz reg.rychlosti neviem zvolit. Tak neviem, ci je to porucha alebo tam naozaj nie je.

20210709_182038.thumb.jpg.ccf5fdea7077af1f6ef2a253fb8a4d77.jpg  

Editováno: , autor: messys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj díky za nabídku. Zatím jsem ještě ve fázi rozhodování a právě po vyzkoušení auta to je pro mě nepřekousnutelné. Abych každé startování měnil režim auta na "individual" se mi opravdu nechce. proto se ptám dopředu jestli můžu vzít RS a nechat to vypnout nebo bych musel vymyslet jinou konfiguraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
On 11/18/2021 at 6:45 PM, Krosta said:

Ano, OBDEleven už umožňuje odemykat SFD, prý to nestojí nic

Ahojte. Otestoval som OBDEleven s úspechom. Skúste pozrieť aplikácie na https://obdeleven.com/en/supported-vehicles kde je popis vecí, ktoré je možné urobiť pomocou OBDeleven. Otestované, ja som si aktivoval napr. VRS cocpit. Predtým som mal "až" dve varianty virtual cocpictu, dnes mám po aktivácii štyri. Som zvedavý, kedy bude možne odomknúť SFD aj v VCDS..

IMG_6791.jpeg

  • Líbí se mi 4
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Existuje nekde kompletni popis kodovani pro O4? Nejlepe k originalni diagnostice. (Maji autorizaky k dispozici?) Nejde mi ted primarne o to neco menit svepomoci, ale zjistit, co vsechno je mozne vubec nastavit ci zmenit. 
Napr. Je mozne u matrixu nezhasinat denni sviceni na strane aktivniho blinkru? Pri aktivaci vystrazneho blikani je denni sviceni aktivni ap. Diky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se přes ten OBDeleven i nějak udělat záloha stávající konfigurace? Aby měl uživatel možnost to v případě nějakého problému vrátit na původní hodnoty.

@Gejza75 jestli se můžu zeptat, jaký model sis přesně koupil? Chápu to správně, že aby jsi mohl kódovat, musíš disponovat nějakými jejich kredity? A jak to celkově fungovalo od připojení, po přepsání hodnot? Vše OK?

Upřímně, než mi skončí záruka tak do toho asi vrtat nebudu, ale když jsem si včera projížděl jejich web a zjistil, co by to už mělo všechno umět, tak mě to hodně láká. Nejsem jeden z těch, co by nadával na neustálé vypíná Start-Stop nebo Lane-Assist (a že to dělám snad po každém nastartování), prostě to beru tak, jak to je, ale kdyby si to auto pamatovalo předchozí nastavení, rozhodně bych se nezlobil 😄.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 hours ago, Tomas_cz1 said:

Existuje nekde kompletni popis kodovani pro O4? Nejlepe k originalni diagnostice. (Maji autorizaky k dispozici?) Nejde mi ted primarne o to neco menit svepomoci, ale zjistit, co vsechno je mozne vubec nastavit ci zmenit. 
Napr. Je mozne u matrixu nezhasinat denni sviceni na strane aktivniho blinkru? Pri aktivaci vystrazneho blikani je denni sviceni aktivni ap. Diky. 

Všetko, čo sa dá meniť cez OBDeleven je napísane´v odkaze, ktorý som poskytol vyššie. VCDS to zatiaľ asi nevie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíše přivítal tip, kdo mi to udělá v Praze nebo okolí. Protože chci jen jednu věc, na celou dobu co budu mít auto, a nebudu se v tom vrtat každý měsíc.  Takže pokud někdo víte o nškom, nebo umíte:

U Style s Matrixem zapnout zadní koncovky aby svítily i při denním svícení. Myslím, že se tomu říká severské řešení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...