Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

V 12. 4. 2022 na 9:09, Gejza75 napsal:

Super, určite to privítame ako informáciu.

Tak končně vyzkoušeno a video za jízdy funguje.

Ale jen z usb. Z youtube jede jen zvuk. Z něj ale nejede video ani při stání.

Aktivoval jsem i RS budíky fungují také.

Nejde mi ale zprovoznit kroutící moment v budících. Zkoušel to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, kodlis said:

Tak končně vyzkoušeno a video za jízdy funguje.

Ale jen z usb. Z youtube jede jen zvuk. Z něj ale nejede video ani při stání.

Aktivoval jsem i RS budíky fungují také.

Nejde mi ale zprovoznit kroutící moment v budících. Zkoušel to někdo?

Krútiaci moment nešiel ani mne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kodlis napsal:

Tak končně vyzkoušeno a video za jízdy funguje.

Ale jen z usb. Z youtube jede jen zvuk. Z něj ale nejede video ani při stání.

Aktivoval jsem i RS budíky fungují také.

Nejde mi ale zprovoznit kroutící moment v budících. Zkoušel to někdo?

 Zrovna jsem chtěl napsat . 
nekde na zahraniční webu jsem cetl, ze protoceni budovu nefunguje kvůli te animaci při nástupu do vozu… jestli jsem to dobre pochopil… 

to video přehrávání  je na půl super, - to ze nefunguje YouTube mě taky štve - ALE to už je jen díky Apple CarPlay zakázány - nevím zda android auto ? Ale na CarPlay to jde odemknout pomoci jailbreak , což je pochopitelně nevyhovující….

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, kodlis napsal:

Tak končně vyzkoušeno a video za jízdy funguje.

Ale jen z usb. Z youtube jede jen zvuk. Z něj ale nejede video ani při stání.

Aktivoval jsem i RS budíky fungují také.

Nejde mi ale zprovoznit kroutící moment v budících. Zkoušel to někdo?

 

před 7 minutami, Gejza75 napsal:

Krútiaci moment nešiel ani mne. 


A jen tak mimochodem mirror dip jste sprovoznil někdo? - mě se podařilo nahrát tu “funknci” do infotainmentu, (sklopení zrcátka při parkování ) ale je to nefunkční a vůbec nevím co s tím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 4. 2022 na 10:47, Peppin napsal:

Start-stop vypnout nejde tak jako to šlo u většiny MQB aut přes limitní venkovní teplotu nebo napětí baterie. A jiný způsob jsem zatím nikde nenašel

Co se start/stop tyče - já ho vyřešil kamerou MiO ze smartboxem - baterie je vždycky dostatečně vybita tak, ze se startstop nespusti a zároveň je dostatečně nabitá tak, aby mi to tu baterii nevytriskalo ( vše po konzultaci s dealerem, myslím ze mi řekli ať na ten MiO box nezastavení menší hodnotu nes 12,3 V . 
 

- dával jsem sem ohledně kamery Vs baterie par příspěvku. 
 

No a teď koukám v obdeleven - režim adaptace - ten by start stop mohl vypnout, nebo nevíš co toto znamená ? Viz příloha 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lívyczech napsal:

Co se start/stop tyče - já ho vyřešil kamerou MiO ze smartboxem - baterie je vždycky dostatečně vybita tak, ze se startstop nespusti a zároveň je dostatečně nabitá tak, aby mi to tu baterii nevytriskalo ( vše po konzultaci s dealerem, myslím ze mi řekli ať na ten MiO box nezastavení menší hodnotu nes 12,3 V . 
 

- dával jsem sem ohledně kamery Vs baterie par příspěvku. 
 

No a teď koukám v obdeleven - režim adaptace - ten by start stop mohl vypnout, nebo nevíš co toto znamená ? Viz příloha 

IMG_1985.MOV

Zajímavé řešení s kamerou. Po delší jízdě se ale napětí zvýší a funkčnost startstopu obnoví ne? Nebo pak po kratší zastávce už napětí tolik nepoklesne a startstop bude zase funkční? Jinak kameru mám taky MIO MiVue 846, ale napojenou napřímo

Podle toho videa to vypnutí bohužel  nefunguje :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Peppin napsal:

Zajímavé řešení s kamerou. Po delší jízdě se ale napětí zvýší a funkčnost startstopu obnoví ne? Nebo pak po kratší zastávce už napětí tolik nepoklesne a startstop bude zase funkční? Jinak kameru mám taky MIO MiVue 846, ale napojenou napřímo

Podle toho videa to vypnutí bohužel  nefunguje :-(

 Přesně tak - po delší době se napětí zvýší… ALE pak hned po zaparkovani zase kamera vybiji takže je to dobry ;-) - samozřejmě toto všechno si myslím ze bude mít vliv na baterii Vs. Její životnost -  ale baterie je to ta silná (prý kvůli elektronické kouli, takže je to dobry ;-) , to mi řekli ve škodovce ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/4/2022 at 7:33 AM, Peppin said:

Kroutící moment . vyzkoušeno a funkční - Control unit - 17, Adaptations, Configuration of displayable contents - Torque_Distribution, změnit na active

Otestované, funkčné. Prikladám fotky. Ale mám taký pocit, že je to prepočítavané pre RSu, pretože sa mi podarilo dosiahnuť 395Nm, čo je asi nezmysel….

F1F7AC7F-347D-4B4B-B78E-69F0DA181BCE.jpeg

3776A146-DCBD-48DF-9F94-D4380F2FA2C3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, Peppin said:

Ještě jsem nastavoval zapamatování posledního nastavení Lane Assistu.   A5 - driver assistance, Long Coding, Configuration for lane departure warning Kl15 - nastavit Last setting.

Aký to má prosím Ťa význam? Resp. ako sa to prejavuje? Ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gejza75 Význam to má pro toho, kdo nerad jezdí s LA, tak v stavu z výroby je vždy zapnutý po nastartování. Takhle když ho vypneš, tak je vypnutý, dokud ho zase nezapneš. 

 

Mě by spíš zajímalo, jestli už někdo našel, jestli jde nastavit zapamatování zvoleného módu, to bych ocenil výrazněji víc, než LA :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, JirikHL said:

@Gejza75 Význam to má pro toho, kdo nerad jezdí s LA, tak v stavu z výroby je vždy zapnutý po nastartování. Takhle když ho vypneš, tak je vypnutý, dokud ho zase nezapneš. 

 

Mě by spíš zajímalo, jestli už někdo našel, jestli jde nastavit zapamatování zvoleného módu, to bych ocenil výrazněji víc, než LA :)

Aha, ok. Ďakujem za vysvetlenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Peppin napsal:

Pokud by někdo chtěl vypnout akustickou signalizaci zavírání 5. dveři bez ztráty kreditu (nastavoval jsem to ještě před tím než to OBD11 dali do aplikací) 6D - Adaptations, Ausstattungen aktivieren - Beeper, změnit na not_active

 Mas Peppin nekde seznam/manuáli něčeho co se dá přes to dlouhé kódování ? 
 

nebo ostatní nevíte ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lívyczech napsal:

 Mas Peppin nekde seznam/manuáli něčeho co se dá přes to dlouhé kódování ? 
 

nebo ostatní nevíte ? 

Něco je tady https://www.briskoda.net/forums/topic/499459-tested-and-working-coding-octavia-mk4/ něco jsem našel na forech ke Golfu MK8, ale jinak je je to hlavně o tom hledání  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cital som, ze ta option nefunguje celkom idealne. Defaultne je zapnuty neinteligentny tempomat a adaptivny treba rucne zapnut. To je podla mna trochu oser, cakal by som ze default bude posledne zvoleny.

Aj tak si nie som celkom isty, ake dlhodobe nasledky bude mat unlock online ochrany mat ku vztahu k zaruke pre pravnicke osoby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...