Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

31 minutes ago, xmenadis said:

@ladik1983Autorizák toho nakóduje klidně víc (viz co psal @Tomas_cz1a co mám taky info od pár lidí). Btw ten kapacitní volant na Travel Assist? Podle všeho Travel Assist potřebuje zaznamenávat pohyb volantu (zpátky se jej pouze dotknout nestačí), tak si tím kapacatním nejsem jistý.

ja si tiež nie som istý, či kapacitný volant je nevyhnutný pre emergency assist funkciu.

Dôležitejšie je, či sú tam potrebné ešte nejaké iné HW prvky okrem mnou vyššie spomenutých, bez ktorých by to nešlo.

Donedávna som si myslel, že je tam potrebný aj Park assist (predpokladám, že to pridáva 4 akustické senzory na boky auta navyše). Ale zrejme to tak nebude, pretože u superba vie človek mať emergency assist aj bez park asistenta, viď screen z sk cenníka

2023-03-29 10_35_14-Skoda_Superb_cennik.pdf — Mozilla Firefox.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, xmenadis napsal:

@ladik1983Autorizák toho nakóduje klidně víc (viz co psal @Tomas_cz1a co mám taky info od pár lidí). Btw ten kapacitní volant na Travel Assist? Podle všeho Travel Assist potřebuje zaznamenávat pohyb volantu (zpátky se jej pouze dotknout nestačí), tak si tím kapacatním nejsem jistý.

 

Ne podle všeho, ale podle někoho, a ten někdo, kdo má travel assist a nemá kapacitní volant, tak musí pořád točit volantem, ten kdo kapacitní volant má tak se stačí volantu dotknout 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nech je ako chce, práve si potvrdil, že kapacitný volant nie je nevyhnutný komponent pre emergency assist, keďže to ide na oboch (aj keď menej komfortne).

Moja otázka znela, aké HW komponenty sú nevyhnutné

Editováno: , autor: trixen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
4 hours ago, ladik1983 said:

Tak jsem taky pořídil OBD11. Hned jsem vyzkoušel RS vzhled a funguje vše. Teplotu oleje ukazuje od 50°C. Za mě good 👍🏻

20230415_120416.jpg

Závidím. Mě se zobrazí jen ta statická horizontální stupnice, ale bez čísel a bez indikace aktuálních otáček (viz foto níže z webu). Bohužel nejsem sám. Psal jsem na podporu OBD, tak uvidíme.

Ještě mi nezafungovalo vypnutí pípání při otevření dveří s nastartovaným motorem a indikace stupně větráku při klimě na Auto.

 

obd.jpg

Editováno: , autor: Bubaq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kodoval si to přes aplikaci? Já to dělal přes aplikaci a to by mělo být bez problémů. Jinak ten tvůj vzhled je trochu jiný než můj. Nevím jestli je to modelovým rokem (mám MR2021, kde je ta novější grafika) a nebo tím, že tys kodoval přes long. 

 

Jinak to pipani se chystám taky dodělat a určitě půjde jen při vypnutém motoru, ale aspoň něco. A ta indikace stupně větráku si myslím, že je aktivována z výroby (podle mě to je jen v těch třech stupních výkonu, což je indikováno prázdnýma listama větráku nebo napůl a nebo plnýma) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnuti akustiky funguje jen pri vypnutem motoru a je jedno, zda to upravis pres app nebo dlouhe kodovani. U me dale nefunkcni: green score, g-meter, lap counter, ventilator v rezimu auto.  Jj a teplota oleje az 50+ RS mod jsem delal pres app a funkcni. 

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...