Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

narazil jsem na toto téma náhodou. Kamarád ztratil díky kódování záruku na auto. Od nějakého update SW si řídíci jednotka pamatuje jakýkoliv zásah z venku i při přehrátí na tovární SW před návštěvou servisu. Je to snad nějaká novinka od konce roku 2023 nebo co. 

 

Já bych nikdy u auta v záruce do toho nešahal, nestojí to za to.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Josef75 u me bohuzel odpojeni na baterce nefungovalo. Vyresil jsem to vlozenim pametoveho modulu na sbernici. Bohuzel to stoji 3tis a ne 4kila jako u aut s HW tlacitkem SS. Vyhoda je, ze se nic nekoduje a v pripade potreby vycvaknes konektory a vratis vse do puvodniho stavu. 

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, rostak475 napsal:

Ahoj,

 

narazil jsem na toto téma náhodou. Kamarád ztratil díky kódování záruku na auto. Od nějakého update SW si řídíci jednotka pamatuje jakýkoliv zásah z venku i při přehrátí na tovární SW před návštěvou servisu. Je to snad nějaká novinka od konce roku 2023 nebo co. 

 

Já bych nikdy u auta v záruce do toho nešahal, nestojí to za to.

 

 

Vse se loguje. Stejne ikdyz mas auto v zaruce, tak ti nektere veci neuznaji a krouti se a tvari jak bozi umuceni. Auto ma slouzit majiteli, takze si ho proste nastavim a upravim jak chci, zaruka-nezaruka😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Stravil som studiom kodovania O4 kopec hodin, nakoniec to zvladam sam. Rozmyslam ci by bol zaujem o kodovanie, update map, infotainmentu, SS, nabijanie...  od vas na fore?

V pripade ze ano, kupil by som aktualnu diagnostiku a mozem pomoct s tym, kto potrebuje. Je to skor otazka na dopyt, kedze investicia je vysoka a ja uz mam u seba vsetko urobene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych aktuálně potřeboval v Praze někoho s OBD11, kdo by mi nakódoval snížení hlasitosti soundactoru a zapnul skandinávské denní svícení (tzn. zadní světla při denním svícení). Našel by se někdo takový? Samozřejmě za úplatu 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Už som na to prišiel.  Sú dva druhy svetiel. Obyčajné a animované.

Na obyčajných svetlách kufra nesvietia koncové svetla.

Hmlové a cúvacie svetla sú iba na ľavej strane.

Dokonca na  pravej strane dverí kufra, nesú ani káble.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 3. 2024 na 21:48, Bukim napsal:

Zdravím chalani.

Mám otázku.  Dajú sa nakódovať zadne svetla tak ako je na fotke?

Mne nesvietia na piatych dverách.

Mám OBDeleven Ultimate.

blog_pic2.jpg

PHOTO_20240309_213009.jpg

Ano mas to piamo na OBD11 v ponuke aplikacia mam to urobene,Chcem sa opytat na O3 som mal zapnute denne svietenie spolu so smerovkou, ide to zapnut aj na O4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 14. 2. 2024 na 15:09, xmenadis napsal:

Já bych aktuálně potřeboval v Praze někoho s OBD11, kdo by mi nakódoval snížení hlasitosti soundactoru a zapnul skandinávské denní svícení (tzn. zadní světla při denním svícení). Našel by se někdo takový? Samozřejmě za úplatu 🙂 

Pokud máš ještě zájem, můžeme nakodovat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...