Přejít na obsah

Deaktivace start / stop systému


Trachta Vladimír

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 21. 6. 2020 na 21:42, JENDA SUPÍK napsal:

Nicméně pánové jsem zmíněný konektor odpojil a zatím nezjišťuji žádná negativa. Nezávislé topení nemám takže toto mě netrápí, funkce jízdních asistentů a parkovacích čidel je také v pořádku. Baterie se dobíjí od nastartování až po vypnutí motoru 14,2v. A start stop opravdu nemusíte vypínat tlačítkem. Na závěr jen že zapojit zpátky to lze kdykoli.

Taky mám odpojený konektor a vše funguje bez problémů,sup r.v.2022,u staršího supa r.v.2016 jsem měl odpojený konektor šest let a všechno v pohodě i z baterií,pak jsem ho prodal a jezdí to do dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ospravedlnte na videu nie Skodovka ale koncernove vozidlo MQB2021 pri uprave pamati profilov sa poriesil aj start stop respektivne v Eco mode je funkcny v Normal a Sport je ss vypnuty a v individuale sa da zvolit ci bude on alebo off.Poriesila sa rekuperacia potlacenim suboru EASS napatie vo vozidele neklesne pod 12,5V .P.S PLA3 funkcne.

https://youtu.be/PlXJdnivvl0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...