Přejít na obsah

Virtual Kokpit - navigace


Doporučené příspěvky

Ahoj mám S3 FL s virtuálním kokpitem a rádio amundsen.

 

Při nastavení mapy mezi budíky se přepne z rádia na VC a vše fungovalo, až do včera. Dnes ráno sem nastartoval a nic jen černý obraz kde je vidět jak zoomuji mapu a tak ale mapa nikde. Zkusil sem i restart celého rádia a reset default navigaci a stále nic . :/ Nějaká rada ? Nestalo se to to někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, z5 se vrátí a na amundsenu to funguje ale na Virtual kokpitu se nezobrazí mapa když to na něj přepnu ..je to prostě jen černé a ale ovládací prvky vidíš jen né mapu.. sem zase vymazal default navigaci a vypl cíle co tam byli a restartoval radio a nic nepomohlo. tak sem zaparkoval a za hodinu přišel do auta a zase to jede ... fakt nechápu, ale zase mi to přestane fungovat určitě zítra po 3-4 nastartování ... servis mi řekl. nevíme, máte to v záruce? nechce to tady máme na to 30 dní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divné, když dám defalutně navigaci, je na všech módech virtual kokpitu.

Respektive, když zadáš na amundsenu/columbu cíl automaticky se zapne mapa i na virtual kokpitu a to ve všech jeho módech.

Stav který popisuješ, vypadá jako by jsi neměl defalutně zapnuté zobrazení mapy na základních budících, nebo jsi nezadal v amundsenu cíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se mi to uz stalo a nejsem sam, i znamemu. Vse funguje krom mapy, misto mapy je tam prazdno.

Pomohlo auto vypnout, nechat budiky uplne zhasnout a po chvilce znovu nastartovat.

 

@bojler Rozdil mezi columbem a amundsenem je v tomhle pripade ten, ze u columba to jede na obou, u amundsena si musis vybrat zda to budes mit na budikach, nebo na displeji radia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bojler napsal:

Na digitalnich budicich lze zobrazovat mapu Amundsena? Měl jsem za to, že je to právě jeden (z chudého počtu) rozdílů oproti Columbovi, u které to jde.

 

Už jsem to taky zjišťoval a lze, viz:   

 

https://forum.skodahome.cz/topic/150328-zdend%C5%AFv-dragon-siii-fl-combi-sportline-20-tsi-140-kw-panorama/?do=findComment&comment=2453423

 

a

 

https://forum.skodahome.cz/topic/150328-zdend%C5%AFv-dragon-siii-fl-combi-sportline-20-tsi-140-kw-panorama/?do=findComment&comment=2459560

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, M_ike napsal:

Take se mi to uz stalo a nejsem sam, i znamemu. Vse funguje krom mapy, misto mapy je tam prazdno.

Pomohlo auto vypnout, nechat budiky uplne zhasnout a po chvilce znovu nastartovat.

 

@bojler Rozdil mezi columbem a amundsenem je v tomhle pripade ten, ze u columba to jede na obou, u amundsena si musis vybrat zda to budes mit na budikach, nebo na displeji radia.

AHoj, přesně tak.. jen mě nepomohlo ani nechat vypnuté budíky.. bohužeel sem udělal dvě věci tak nevím co pomohlo, jestli restart radia + vyplé auto nějakou dobu, a nebo vyresetovaní navigace + vyplé auto nějakou dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

S3 FL, dnes taky navigace zmizela z virtualniho kokpitu (s columbusem). Restart navigace - nekolikanasobny - nepomohl. Napise, ze se nacita navigace, ceka na zobrazeni mapy a cerno. Pockam do zitrka, auto jde stejne na reklamaci kvuli samovolnenu nulovani tripu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja rok a 13k, predni naprava vrze a je to fakt neprijemne - snad jen silentbloky, zacal se nulovat trip jak se mu chce a dneska zmizela ta navigace. Mam style + pakety, aby to bylo jako LK, ale mam sedadla kuze/alcantara, nechtel jsem prave celokuzi, tak jsem si hral s konfiguraci a udelal si to podle predstav. A za ty penize me to moc netesi prave… Nastesti mam jeste triramenny volant a ten Mib 2.5, ale kdyz jsem byl ted v cervnu na oleji, tak pry byla svolavacka a nahrali mi ntam nejaky novy sw a od te doby zacaly problemy. Problem, ktery jsem nemel skodovka vyresila tim, ze privodila dva nove…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj mám S3 2016 s doplněným virtuálním cokpitem a rádio amundsen SW-0480.

Už to používám více než rok a teď jsem si koupil optický kabel a zapojil a chtěl bych, aby se mi zobrazila mapa na virtualním cockpitu.

Našel jsem nějaký návod, ale ty hodnoty, které by bylo třeba změnit já nemám ve VCDS.

Můžete mi prosím poradit, jak to mám zprovoznit?

Předem vám moc děkuji.

Tyto věci tam vůbec nemám.

 

 

Dashboard_Display_Configuration:
navigation_map_transmission_mode:
MOST_streaming
navigation_map_compression_mode:
H264
navigation_map_resolution:
resolution_1
crossroad_detail_map_transmission_mode:
off
crossroad_detail_map_compression_mode:
RLE
coverart:
On
stationart:
On
call_picture:
On
crossroad_detail_map_resolution:
resolution_1
fastlist_most:
Vypnuto
schopnost_switch_nav_maps:
Vypnuto
dynamic_icon:
0

 

Zkoušel jsem to podle této stránky.

 

https://forums.ross-tech.com/index.php?threads/15084/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Nevim, jestli je to globalni reseni, ale odvezl jsem to normalne v ramci reklamace a reseni, ktere poskytla Boleslav bylo nahrat o jednu verzi nizsi SW pro displej. Od te doby se to nestalo. A letos, pokud vim, vysla nejaka globalni nova verze SW a myslim, ze mi to behem servisu nahrali a je fakt, ze se nic neprojevuje a vse jede jak ma. Ale jestli je to univerzalni lek, to nevim. U me to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady uz neporadim. Urcite je hromada tech borcu, kteri umi s tema jednotkama a jejich SW zazraky, ale ja to dal Skodovce proto, aby to resila v ramci zaruky, kdyz uz tam ta zaruka je. S tim cislem SW to bude stejne - bud tihle nezavisli odbornici a nebo Skodovka, sam to clovek imho nevycte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...