Přejít na obsah

Přestavba na LED světlomety


abyssis

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
před 20 hodinami, orel napsal:

Asi ti nezbyde, než experimentovat s výměnou halogenových žárovek za LEDkové , protože jedno origo LED světlo stojí 17 500 Kč.


offtopic:
No nevím sice kolik stojí jiná světla, ale to mi přijde jako pěkná palba, zvlášť když vidím tady ten topic o tom že světlomety často praskají, protože to někdo nadesignoval moc natěsno :( Třeba půjde koupit a vyměnit jen to sklo. Našestí mám teď auto nové/v záruce, ale představa že pak třeba každý rok dva budu měnit světlo za 17k se mi moc nezamlouvá.

https://forum.skodahome.cz/topic/144797-predne-led-svetla-popraskane-okraje/

 

Editováno: , autor: lukas_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2020 na 7:21, abyssis napsal:

Asi tak nejde o cenu, dá se najít na bazarech, spíše se mi jedná o proveditelnost z technického pohledu.

 

Nechci tě odrazovat, ale kouknul jsem do schémat a nejde jen o výměnu světel. Zapojení je úplně jiné, jsou použity jiné piny konektorů BCM, kabeláž je jiná, konektory světel také, každé LED světlo je řízeno přes vlastní výkonový modul LED včetně připojení na sběrnici CAN, nutné nové kódování světel, atd. Nevím, zda by to pro tebe nebylo příliš veliké sousto, ale nedivím se ti, LEDky jsou LEDky.

Měj se.

 

LED.pdf Halogen.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...