Přejít na obsah

Full led svetlá


csabac

Doporučené příspěvky

Nad cca. 40 km/h mne do zakruty neprisvecuje uz nic. Zase eychlostou nad 40 tazko vybdraz 90 stupnovu zakrutu, aby to bolo tak viditelne.

Ale vo svetle je jedna hlavna sosovka na stretavacie a dialkove svetlo. A potom do vnutra svetla su 3 segmenty. 

 

Ja som niekde videl foto, alebo animaciu, kde jeden segment je na prisvecovanie, ale dalsi sluzi na okresne cesty, akoby rozsiroval svetelny kuzel pri ceste mestom, alebo okreskami. Neviem to teraz najst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já to půjdu nastartovat😀

Taky mě to zajímá. 

l jsem pocit, že svítí všechny 3.

Se*u na Vás, nafta je drahá 🤣🤣🤣

 

Co blinkr? Zkuste. Třeba je to spojené s tím, jako že se mění směr, odbočuje. 

Mám pocit, že jsem něco takového zaregistroval. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci je to vsetkym zname tak napisem: 

Ak mate svetla v auto rezime, a svietite stretavacimi svetlami po aktivacii dialkovych svetiel vam automaticky zapne svetla automaticke, cize automaticky prepina medzi dialkovymi a stretavackami.

Toto potom ak chcem ja vypnut ( myslim automaticky rezim, )tak blikam kade tade po autach.

 

Ak chcete sami prepinat medzi stretavackami/dialkovymi, treba prepinacom na svetla vlavo pod volantom manualne prepnut do polohy stretavacich svetiel. V tomto rezime sa automaticke svetla neaktivuju. Ovladate to 100% sami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

 

máte někdo zkušenost s výměnou pouze jednoho světlometu na autě? Dneska mi nějaký umělec vzal nárazník a bohužel i světlo. Co jsem koukal tak pouze výměna plexi asi možná není.

Mám najeto 100 tisíc a tak faktor rozdílu svítivosti už by mohl hrát roli, zkrátka se bojím aby to nebylo jako pěst na oko..

 

Díky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svietivosť LED samozrejme klesá počtom hodín svietenia, ale záleží, čo jazdíš často v noci, keď sú svetlomety stále zapnuté a koľko hodín majú asi odsvietené. Vtedy by to bol problém, jeden by svietil viac ako druhý, ten starý. Plexi sa samozrejme nedá vymeniť, mení sa celý svetlomet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, jeli13 napsal:

Mám najeto 100 tisíc a tak faktor rozdílu svítivosti už by mohl hrát roli, zkrátka se bojím aby to nebylo jako pěst na oko..

Kup jedno, nech změřit, rozhodni se. Tam se asi nedají vyhodit peníze navíc (bavíme se o reflekoru za 20+k, ne o zbytku). Asi takto, když stojím za dodávkou, moje prastará Fabie s halogeny "víc svítí" tím originálním světlometem, víc než měněným. Pro orygynalysty - i ten měněný je Hella, originální díl se správným číslem. Čím to je? Starý světlomet je pěkně mléčný. A to je odrazivá vrstva 15 let stará.  Na STK neřekli ani popel, už tam plebs nepouští, tak nevím, co mu ukázal regloskop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...