Přejít na obsah

virtual pedál - nefunguje


x-man

Doporučené příspěvky

Ale nic nezhnilo,videl som to osobne,na oko to vypada ok,iba odlepenych par miest,co drzia kabel a antenu,mimochodom,vymenia aj tu pre istotu....takze nic tragicke,klasika oprava na zaruku

Suri,ty si presiel do autorizaku,ked riesis vymenu na rocnych autach?

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem kde som mal prejsť , ja som v autorizáku odjakživa ... 

odlepené antény , Ko jednotky , zhnité piny k anténám alebo zhnité piny smerom do auta sú klasika ,ale zase tá káblovačka má spoj v kufri a stojí pár eur takže no stress...

je to super vynález no , len nikto poriadne nevie ako má fungovať ak náhodou funguje ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 týdny později...

Neviete niekto prosim vas co je toto za chybu ? 

 

222476 - Snímač 1 otevírání zadní kapoty 
          B1471 01 [137] - Elekricka chyba
          Kontrolka závad ZAP - Potvrzeno - Testováno od smazání pameti
             info o závade:
                    Stav závad: 00000001
                    Priorita závad: 2
                    Frekvence závad: 1
                    Pocítadlo resetu: 87
                    Kilometry: 180459 km
                    Datum: 2021.09.21
                    Cas: 18:36:51

Neda sa to vymazat ,,stale ju tam vrati 

cca mesiac dozadu sa mi stalo ze som mal plny kufor a 5 dvere nevedelo uplne zatvorit , vsimol som si to asi po 1km  ,, ale inak sa mi zda vsetko ok  ,, len stale pise tuto chybu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tipnul to stejné co jsem měl já (kód chyby je stejný). Špatná řídící jednotka a možná i shnilé kabely. S tou starou špatnou jednotkou se to chovalo prostě divně. Někdy to odmítlo otevřít kufr na první pokus, po otevření do plna to pípalo, občas se to nesmyslně zastavilo. A to i v době, kdy virtuální pedál normálně fungoval. Od té doby, co mi ji vyměnili, všechny problémy zmizely. Výměna vyjde zhruba na 4000 bez DPH (v autorizáku, 2500 jednotka, 1500 práce + nakódování)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
V 13. 3. 2022 na 19:43, JSvoboda napsal:

Tak jsem se konecne dostal k otestovani virtalniho pedalu. Prisel jsem na to ze kdyz mam klice v kapse tak skoro nikdy nefunguje ale kdyz je vyndam z kapsi a mam je v ruce nebo na krku tak otevira vzdy...  Ted babo rad zda je slaba baterka v klici?  Ale klic nehlasi slabou baterku...

 

A nemáš náhodou v kapse ještě něco? Mě třeba odmítá fungovat veškeré odemykání a zamykání kdykoli mám ve stejné kapse bezdrátová sluchátka k telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...