Přejít na obsah

Olej do převodovky 2.0 TDi 103 kW, 6-ti stupeň manuál


Likkyss

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevím, zda jsem zvolil správnou kategorii pro téma... Prosím o informaci, zda jaká je specifikace oleje do převodovky. Motor 2.0 TDi 103 kW, 6-ti stupeň manuál. Našel jsem tento: https://www.millersoils.cz/ee-transmission-75w90?c=383

 

Kamarád mi doporučoval tuhle značku olejů, do motoru jsem našel, ale nenašel jsem specifikaci do převodovky.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lebo uz tu par ludi vyskusalo dat nieco ine, a zvycajne to nebolo ono, blbo to radilo. 

Navyse od isteho roku skodovka pouzila ine materialy na synchrony a tie vyzaduju speci primesy v oleji res. Niektore veci ten olej nesmie obsahovat. 

Aby si nakoniec neskoncil tak ze vymenis 2x raz za milers a dryhukrat za original. 

Z hladiska toho ze olej sa meni raz max 2x za zivotnost auta, to taka tragedia za origo olej nieje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 5. 2020 na 16:32, atlan napsal:

Lebo uz tu par ludi vyskusalo dat nieco ine, a zvycajne to nebolo ono, blbo to radilo. 

Navyse od isteho roku skodovka pouzila ine materialy na synchrony a tie vyzaduju speci primesy v oleji res. Niektore veci ten olej nesmie obsahovat. 

Aby si nakoniec neskoncil tak ze vymenis 2x raz za milers a dryhukrat za original. 

Z hladiska toho ze olej sa meni raz max 2x za zivotnost auta, to taka tragedia za origo olej nieje. 

 

Díky za vysvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...