Přejít na obsah

active sound - falešný zvuk


pumpy

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

chtěl bych se zeptat, neřešil jste někdo na Kodiaqu (ne RS) dodělání nějakého systému, který by tvořil falešný zvuk motoru? Hodně o tom hledám informace (např. cete automotive viz níže) ale pořádně jsem nenašel nikoho v ČR, kdo by se tím oficiálně zabýval a co to znamená za úpravy na Kodiaqu, jak moc velký vliv to může mít na záruku atd. Nemáte někdo zkušenosti?

 

Možná strhnu vlnu kritiky a nepochopení, ale mně se to líbí. V8 si nikdy asi nekoupim vzhledem k mému používání auta (a vzhledem k tomu, že to Škoda nedělá :)), trávim hodně času sám v autě (denně 250km) a tohle je věc, co by mě bavila a mrzí mě, že je jen v RS. Nechci s tim burácet po městě, ale mimo město - proč ně.

 

díky moc za případné reakce

 

https://www.active-sound.eu/de/skoda/kodiaq/kodiaq-i/komplett-set-active-sound-inkl-soundverstaerker-app-steuerung-skoda-kodiaq-i

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2020 na 11:04, pumpy napsal:

Ahoj,

 

chtěl bych se zeptat, neřešil jste někdo na Kodiaqu (ne RS) dodělání nějakého systému, který by tvořil falešný zvuk motoru? Hodně o tom hledám informace (např. cete automotive viz níže) ale pořádně jsem nenašel nikoho v ČR, kdo by se tím oficiálně zabýval a co to znamená za úpravy na Kodiaqu, jak moc velký vliv to může mít na záruku atd. Nemáte někdo zkušenosti?

 

Možná strhnu vlnu kritiky a nepochopení, ale mně se to líbí. V8 si nikdy asi nekoupim vzhledem k mému používání auta (a vzhledem k tomu, že to Škoda nedělá :)), trávim hodně času sám v autě (denně 250km) a tohle je věc, co by mě bavila a mrzí mě, že je jen v RS. Nechci s tim burácet po městě, ale mimo město - proč ně.

 

díky moc za případné reakce

 

https://www.active-sound.eu/de/skoda/kodiaq/kodiaq-i/komplett-set-active-sound-inkl-soundverstaerker-app-steuerung-skoda-kodiaq-i

 

 

co třeba tohle? 

https://www.carmedia.cz/aktivni-vyfuk-sound-booster-skoda-kodiaq-ns7-s-smartphone-ovladanim/

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste poptat zde - https://www.nellyshop.cz/vyfukove-systemy/montaz-aktivni-vyfukovy-system/   V nabídce mají i typ pro naše auta, zkušenosti ale nemám. Dle videí, které mají na stránkách to montují asi často. Druhá věc je, jak se na to bude tvářit autorizovaný servis a Škoda, pokud je auto ještě v záruce.

 

Editováno: , autor: F16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak posílám update v mém pátrání, poptával jsem jednu českou společnost a i s montáží to vychází na téměř 50.000 Kč s DPH. Mě by teď spíše zajímala ta cena originálu. Jak to vůbec je v RS, je tam soundactor pro interier nebo je tam už i nějaký reprák, který zní i ven? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dynamic Sound Boost - zvýraznění zvuku v jeho případě obstarává zhruba pět kilogramů vážící, nerezovým obalem obehnané zařízení umístěné u levé koncovky výfuku. Lze jej ovládat přes  nastavení jízdních režimů, je možné jej zcela vypnout a není napojeno na sound systém v kabině. Veškeré tóny jdou pouze ven a coby reproduktor je zvýrazňuje karoserie vozu.

Bude to to zařízení jak jsem ti posílal od firmy Carmedia, ale ty jsi psal, že víš jak to funguje...

 

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. Ano, to co jsi posilal vim jak funguje, vse je na stejnem principu jak od maxhaust, cete automotive tak tohle... Ale muj posledni dotaz byl na originalni reseni jak funguje v RS, kdyz ferda psal, ze umi original.. To co posilas ty, je dost elektroniky a externiho boxu, ktery propojis s appkou a ovladas si nekolik tonu atd, to originali asi neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten popis co jsem poslal je přímo popis jak to funguje přímo u RS, takže žádný pseudozvuk do vnitřku auta, jde to z venku. Takže to co jsem poslal bude vlastně stejné s tím rozdílem, že nastavení zvuku není v infotainmentu. Zkus se zeptat přímo někde v autorizáku kolik stojí to zařízení a ferda25 ti to asi dokóduje, když prahneš po originálu. Servis ti to asi kódovat nebude, ti se tímhle nezabývají.

1.jpg

4.jpg

5.jpg

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...