Přejít na obsah

Pomoc při parkování Park Pilot


petulko

Doporučené příspěvky

Kedže som doteraz nemal parkovacie senzory potrebujem poradit. Dnes ked som cuval zacala mi signalizacia hlasit, ze nieco je za mnou a ked som bol na cervenej ciare auto samo prudko zabrzdilo. Siel som pozerat do zadu a bol tam len konar z krika. Tak funguje parkovaci senzor, ze aj sam zabrzdi?

 

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, KennyMc napsal:

Tak to funguje, ale nespoléhal bych se na to, že to pokaždý zabrzdí.

Ja som vedel ze tam nie je prekazka  tak som spokojne cuval s vedomim, ze tam je krik ale ze to urobi taku ranu a zabrzdi som nevedel . 

Samozrejme nespolieham sa na to. Je to ale jedna dobra sprava, co ma Scala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, proč se výrobce vůbec snaží vytvářet a vydávat návody k použití, když to nikdo nečte (v tomto případě str. č. 133)... Škoda zbytečné práce a papíru. Poznámka - parkovací senzor nic nezabrzdí, proto jsem upravil název tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak dnesnim dnem zacinam resit prvni problem. Predni dva senzory (ty nejbliz RZce) se ve vetsich mrazech zblazni a detekuji neexistujici prekazku. Nahodile detekuje bud jeden nebo oba dva a jak se jim zachce. Jakmile je tepleji, nebo auto chvili stoji po zahrati (senzory se pravdepodobne prohreji) funguji jak maji, ale jakmile se opet predek promrzne, zacne to nanovo. Samozrejmosti je ocisteni techto senzoru, ale vliv ma na to teplota. Jakmile je chladneji nez -5 tak zacina problem.

 

Nestalo se to jiz nekomu ?

 

Jiz jsem problem konzultoval se servisem a jsme domluveni podle predpovedi, az zase bude vetsi mraz, tak se operativne domluvime a mam dostavit vozidlo pres noc, aby to mohli zdiagnostikovat a prokonzultovat se SA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roto som mal ja minulý rok počas zimy. Mne to však robil len jeden senzor. Tiež ten najbližšie k poznávacej značke. Ale časom to samo prestalo, a musím povedať, že túto zimu je všetko OK.

Opýtam sa pre istotu: okolie značky je teda čisté, bez námrazy, alebo snehu, však ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Hmm tak ze me SA udelala debila, kterej nevi, ze by se snad senzor pokud tohle dela nejdriv ocisti. Prilozene fotky a video nepomohlo. Kazdopadne servisak rikal, ze to vyjadreni prislo ponekud rychle a ze se domniva, ze techto pripadu bude vic a ze nevedi co s tim, tak to proste timto odpalkuji a bud po case clovek prijde opetovne a oni jiz budou mit reseni, nebo ne.... ach jo :( - no auto je v zaruce jeste vic jak 4 roky takze kazdou zimu budu reklamovat...

IMG_3874.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty senzory jsou jen zfušovaně přibodlé k masce. Respektive držák senzoru. Měnil jsem masku, viděl jsem to. 

Stačí trocha síly a urve se to. 

Podíval bych se pořádně jestli některý není zatlačený. 

A taky bych je opatrně přetřel nějakým lihem nebo isopropylalkoholem. Může tam být nějaký tuk, mucha, bordel. 

Taktéž guma okolo jestli není shrnutá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj. Trochu to ozivim 😀

Tema je Automaticky Parkovaci asistent tzn automaticke parkovani podelne i pricne. 
 

Mam Scalu style plus v dsg, predni a zadni senzory, kamera + bolero, hlidani slepeho uhlu. Otazka zni - lze dokodovat automaticke parkovani? Cudlik tam neni. Pripadne co se musi vze doplnit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...