Přejít na obsah

Zlevnění opravy tekoucího chladiče atd.


petryk

Doporučené příspěvky

Prosím o radu, jak se zachovat. Byl jsem s Fabií 2 1,6 TDI 66 kW na STK a tam mě upozornili, že mi teče chladič-vlevo dole. Zajel jsem do servisu Škoda a tam mi řekli, že jsem musel potkat nějaké zvíře, protože mám lehce nabořené čerpadlo chladiče a také nabořený za tím umístený kompresor turbo a čerpadlo klimatizace. Cenová nabídka na opravu 21 tis. + práce. Pamatuju si akorát jednu kočku přes cestu, ale myslel jsem, že to stihla a mám pocit, že s tím autem v tom stavu nalítal 2-3 tis. Km a teď ještě nutně potřebuju nalítat tak 1000-1500 km než budu mít našetřeno na opravu. A chladící kapalina nemizí. Co si o tom, prosím, myslíte? Je to nebezpečná závada? Dá se to vyřešit levněji? Omlouvám se, pokud jsem něco napsal chybně, rozumím tomu, jak koza petrželi a jsem rád, když zvládnu výměnu žárovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za nesmysl, teče chladič a kapalina nemizí? Ty komponenty co píšeš jsou každý v jiné části motorového prostoru.
Buď si trefil krávu nebo koně, tomu by odpovídalo poškození komponent [emoji3]
Vypsané komponenty s prací jsou za víc než 21k
Celý je to nějaký divný, ať se na to podívá někdo kdo tomu rozumí. Neznáš nějakého mechanika ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...