Přejít na obsah

Felicia 1.6 problém zhasíná motor, nestartuje


SCARR2213

Doporučené příspěvky

Zdravím

Potřeboval bych poradit kam sáhnout do feldy protože už si nevím rady.

Mám feldu 1.6 a v listopadu minulého roku sem si ji přivez a uz po hodině co sem ji měl dělala problémy (volnoběh cca po 15 min začal skákat jak nahoru tak dolů a po 15 minutách chcípla, za jízdy to cukalo a když se vyřadilo tak chcíplya)a cca po týdnu sem srazil prase. Jelikož měla novou technickou tak sem se rozhodl že ji ještě opravím. Vse se opravilo a když už sem ji dával do kupy tak sem vyčistil škrtící klapku a hle ono to fungovalo (asi na týden)pak začala dělat to samý a praskl pro změnu klinak tak sem ho vyměnil a zase cca 4-5 dní bez problémů a pak zase ty samý problémy tak sem vzal zatezak a novou baterku ta stará co tam byla měla pod zátěží 8.5V a opět asi 5 dní to bylo bez problémů. A pak zase zdechla kdy se jí v podstatě zachtělo...pak mi zdechla na křižovatce když sem vyřadil a už nenaskočila takže sem ji odtáhl do garáže a už nevim co dál...ještě mě napadlo snímač otáček motoru nebo palivový filtr. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi začni diagnostikou.

Hallův snímač v rozdělovači na vačce (určuje otáčky motoru i zapalování prvního válce) by se měl napsat.

A to, že studené to napřed funguje a po ohřátí přestává bývá u těchto snímačů typické.

Editováno: , autor: Tonda-B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...