Přejít na obsah

Vyhřívání


Husita

Doporučené příspěvky

Zdarvím, možná se to tady už někde řešilo, ale proč nejde dohromady zimní paket II, vyhřívání čelního skla a vhřívání volantu? Opravdu to nejde, nebo je jen nějaký renonc v konfigurátoru? Já vím, že jde sklo, volant a přední sedačky, ale proč k tomu nejdou i zadní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud rad, lebo ked som skusal konfigurator neslo ani sklo s sedackami. 

Nebude to skor koli emisiam? Kamiq tu moznost ma? Ci to nieje tah automobilky aby si kupil drahsi model. 

 

Koli tomu by som scalu nekupil, rozhodne ked to auto ma v moznostiach montaze, tak chcem aby to aj islo vsetko zapnut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Jan R. napsal:

Napadá mě proudová zátěž elektroinstalace i kapacita akumulátoru

 

V Kodiaku to třeba nakonfigurovat jde. Akumulátor se snad dá pořídit lepší, tak asi zbývá jen ta elektroinstalace, i když to nedává úplně smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, atlan napsal:

Bud rad, lebo ked som skusal konfigurator neslo ani sklo s sedackami. 

Nebude to skor koli emisiam? Kamiq tu moznost ma? Ci to nieje tah automobilky aby si kupil drahsi model. 

 

Koli tomu by som scalu nekupil, rozhodne ked to auto ma v moznostiach montaze, tak chcem aby to aj islo vsetko zapnut. 

 To mně nešlo taky, jenom do té doby, než jsem zjistil, že ve Style má Scala vyhřívaný přední sedačky už v základu. A přidat k tomu sklo a volant jde,  jen nejdou zadní sedačky. Pravda, to mě nějak netrápí, ale přijde mi to škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Husita U Kamzika to taky nejde. Napadá mě kapacita elektroinstalace jak psal @Jan R. kolega výše, radši zadní výhřevy, navíc pokud je interiér kožený tím tuplem je to nutnost ( v zimě kůže dost studí).

 

Ale za mě tedy co se skla týče žádná škoda, Scala má bohužel vyhřívané čelní sklo "drátové" nemá střibrnou folii( ta folie hazí modré a zelené odlesky, pak je sklo i IR blokující) jako má třeba Superb3 a Kodiaq.

Mě na S2FL ty dráty dost vadily, hlavně v noci a za deště se od nich odrážely světla proti jedoucích aut a bylo tedy aspoň pro mě silně nepříjemné a dezoriontujicí?

 

@atlan a kdyby jsi tedy kvůli tomu Scalu nekoupil, ( přední sedáky a sklo lze vžydycky zadní sesle pouze myslim u style a nebo vkůži) předpokládám  že máš minimálně Sedmu v Longu, S-class long, nebo A8L protože LONG lze připojit, teda připlatit a funguje?? a prosím neuraž se?

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ine automobilky stym problem nemaju, navyse o 3000E lacnejsie ako scala (pac nespolahlivy asistenti mi nechybaju a nefunkcny connet je hamba) chcel som lacne kombi tak mam. Bohuzial vyhrievany volant nabehol az 2020. Tak ze mam len sklo s dratikmi co mi nevadi, 3st predne sedacky a jednostupnove zadne sedacky. 

Editováno: , autor: atlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, xtrack napsal:

@Husita U Kamzika to taky nejde. Napadá mě kapacita elektroinstalace jak psal @Jan R. kolega výše, radši zadní výhřevy, navíc pokud je interiér kožený tím tuplem je to nutnost ( v zimě kůže dost studí).

 

Ale za mě tedy co se skla týče žádná škoda, Scala má bohužel vyhřívané čelní sklo "drátové" nemá střibrnou folii( ta folie hazí modré a zelené odlesky, pak je sklo i IR blokující) jako má třeba Superb3 a Kodiaq.

Mě na S2FL ty dráty dost vadily, hlavně v noci a za deště se od nich odrážely světla proti jedoucích aut a bylo tedy aspoň pro mě silně nepříjemné a dezoriontujicí?

 

 

Prý je vyřívání drátama rychlejší a účinnější než folií

 

Editováno: , autor: Husita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Husita V rychlosti náběhu výhřevu dráty vs fólie nepozoruju rozdíl, naopak folie odràží IR záření, tak přes sklo jde míň horko.

Ty dráty jsou vážně zastaralé a lesknou se... ale věřím že někomu kdo jezdí míň a nebo vůbec v noci to problém dělat nebude. 

 

@atlan tak podle toho jak hodnotíš Scalu,  tipuji že máš doma aspoň tři. Jaký máš teda stroj? Něco mě napovídá že Škoda ani koncern VW to nebude? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...