Přejít na obsah

Zvuk vyfuku


Martin Tuľak

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, DušanV napsal:

Mě ten zvuk výfuku, co jsi dal na Yotube přijde celkem normální, nic např. uvnitř rezonujícího, uvolněného  tam neslyším. Jestli tam neobjevíš,  jak řekl Libac, nějakou  díru, netěsnost, tak podle mně bych si  z toho hlavu nedělal.

No ja ked porovna napriklad s fabia I htp tak toto je o dost hlasnejsie. Idem este rsz prekontrolovat vyfuk ci niekde nieco neunika

 

dakujem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jiný motor Škodovky, tak má jiný zvuk z výfuku. Měl jsem Fabii HTP, potom TSI a nyní mám MPI a pokaždé jiný zvuk. Pokud nebude nikde díra, tak buď v pohodě. Mě dokonce ten zvuk u 1.0 Mpi přijde zvenku takový trochu chrchlavě a "sportovně" znějící, i když možná pro někoho hlasitější. Ty zvuky z TSI jsou pro mě takové nějak moc sterilní, ale každému se líbí něco jiného. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.0 TSI je skrze výfuk, hlavně po nastartování dost hlučné. Z toho videa se mi nezdá, že by to bylo nějak extremní. Určtiě b ych začal vlnovcem, ten odchází první.

1.2 TSI má hodně prdící výfuk s překvapivě širokou koncovkou - to i 1.6 MPI měla menší. :D

 

EDIT: Teď se dívám, že je to 1.0 MPI, ale v podstatě platí co jsem psal.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...