Přejít na obsah

Scala a max. rychlost


George007

Doporučené příspěvky

Ahojte,

koupil jsem si Scalu s motorem 1,5 TSI v manuálu Style výb.( naj.cca3tis km) a tedy nevím zda tam není něco spatně když auto není schopno vyvynout ani 220 Km/h co je udávaná rychlost v techničáku. Auto nic nehlásí ale jen pomalu se přibližuje rychosti 210 km/h. Myslím že tento motor má navíc. Můžete mi prosím poradit zda nemám třeba něco vypnout nebo že by motor byl tzv. přiškrcen?! Děkuji

Editováno: , autor: George007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si dělá asi *rdel, najeto 3000 a už chce 220? Co vypnout opravdu nevím, ale někde pod palubkou je prý tajný spinač a když ho zapneš poletíš 300 jak z praku. A teď vážně, někdo tu psal, že je motor nėjakou dobu "zábėhu" "přiškrcen", ale jistě tady vznikne rozsáhlá diskuse konspiračních teorií.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, děkuji za radu. Ono se jedná o to že když třeba jedes v D a potřebuješ rychleji předjet a ono nic tak mě to docela trápí. Nové auto  a dle ukazatele na palubce má výkon na 5.stupeń cca 70KW na 6.stupeň 47KW. Je mi to prostě divné. Tento motor jsem měl v Octavii 3 a neměl jsem s tímhle probém.

Editováno: , autor: George007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ben06 napsal:

si dělá asi *rdel, najeto 3000 a už chce 220? Co vypnout opravdu nevím, ale někde pod palubkou je prý tajný spinač a když ho zapneš poletíš 300 jak z praku. A teď vážně, někdo tu psal, že je motor nėjakou dobu "zábėhu" "přiškrcen", ale jistě tady vznikne rozsáhlá diskuse konspiračních teorií.

 

Kamarád má cca 9tis a má stejný problém. Myslel jsem třeba zda s tím nemá něco společného adaptivní tempomat nebo nějaky jiný asistent. Ale i to nepomáhá. Nejde mi o to lítat s tím jak drak , ale mohl jsem ušetřit dost peněz a koupit si 3-hrnek. :-)

Editováno: , autor: George007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, George007 napsal:

Ahojte,

koupil jsem si Scalu s motorem 1,5 TSI v manuálu Style výb.( naj.cca3tis km) a tedy nevím zda tam není něco spatně když auto není schopno vyvynout ani 220 Km/h co je udávaná rychlost v techničáku. Auto nic nehlásí ale jen pomalu se přibližuje rychosti 210 km/h. Myslím že tento motor má navíc. Můžete mi prosím poradit zda nemám třeba něco vypnout nebo že by motor byl tzv. přiškrcen?! Děkuji

 

Nesmíš mít odpojený ty dva válce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...